migracja z 'Przemo' do 3.1.2

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.1.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
Tanto
Posty: 5
Rejestracja: 10 grudnia 2014, 21:33

migracja z 'Przemo' do 3.1.2

Post autor: Tanto » 30 grudnia 2014, 17:58

Sama migracja (z dość archaicznego 1.12.5) przebiegła sprawnie i bez błędów ...większych błędów.
- Posypała się struktura for, wszystko to co było podrzędne do forum głównego wyleciało do nowego 'działu' - do naprawienia.
- zostały zresetowane wszystkie ostrzeżenia nałożone na użytkowników.
Wg mnie stało się tak ponieważ w instalatorze "Czas trwania ostrzeżenia:" jest domyślnie ustawiony na konkretną liczbę dni, a nie na '0' i po uruchomieniu forum automatycznie odbywa się amnestia :-( Jest jakaś możliwość zachowania ostrzeżeń w niezmienionej formie w czasie migracji?

Przyzwyczaiłem się do kilku rzeczy z 'Przemo' i już widzę że mi ich brakuje, a może są tylko nie potrafię znaleźć?
Jedną z nich jest moduł statystyk, wygląda to tak: http://www.przemo.org/phpBB2/forum/statistics.php - można coś takiego uruchomić pod phpBB 3.1.2 i przy okazji zaimportować stare dane? Chodzi mi głównie o Najwięcej nowych postów w miesiącach, Najwięcej nowych tematów w miesiącach, Najwięcej nowych użytkowników w miesiącach, Prywatne wiadomości. Reszta to mało istotne gadżety.

Z góry dziękuję za pomoc i wracam do nauki obsługi panela administratora :-)

travel
Posty: 277
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 12:38
Lokalizacja: phpBB 3.2

Re: migracja z 'Przemo' do 3.1.2

Post autor: travel » 30 grudnia 2014, 20:25

Tanto pisze:Jedną z nich jest moduł statystyk, wygląda to tak: http://www.przemo.org/phpBB2/forum/statistics.php
Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się.

Tanto
Posty: 5
Rejestracja: 10 grudnia 2014, 21:33

Re: migracja z 'Przemo' do 3.1.2

Post autor: Tanto » 30 grudnia 2014, 20:47

travel pisze:
Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się.
Nie pomyślałem o tym :-( Fragment statystyk wygląda jak poniżej
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”