Integracja Forum phpBB3 ze stroną w php

Dyskusje odnośnie pomostów oraz integracji phpBB 3.0.x z systemami zarządzania treścią (CMS).
geres
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2016, 16:11

Integracja Forum phpBB3 ze stroną w php

Post autor: geres » 16 sierpnia 2016, 16:26

Mam forum phpbb3 i chciałbym aby na mojej stronie www znajdowały się ramka z odnośnikami do najczęściej odwiedzanych tematów na Forum, tak może około 10-ciu (jeśli będzie też można zmieniać ilość to też super), tzn. jeśli ktoś wypowie się w danym temacie na Forum, temat automatycznie w tej ramce na stronie wędruje do góry a klikając na dowolny temat przenosi on nas automatycznie na dyskusję.

Czy taka integracja jest możliwa?

Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Nadmienię, że mam postawiony serwer Wampserver, tak na próbę i adres strony to http://localhost/index.php a adres Forum to http://localhost/phpBB3/index.php

geres
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2016, 16:11

Re: Integracja Forum phpBB3 ze stroną w php

Post autor: geres » 18 sierpnia 2016, 09:52

Nie ma sposobu, czy nikogo na Forum już nie ma???

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Integracja Forum phpBB3 ze stroną w php

Post autor: Aviator » 18 sierpnia 2016, 18:31

Na jakim oprogramowaniu opiera sie Twoja strona?
Jaką wersje forum posiadasz bo samo phpbb3 nic nie mówi?
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

geres
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2016, 16:11

Re: Integracja Forum phpBB3 ze stroną w php

Post autor: geres » 18 sierpnia 2016, 19:00

Dzięki za zainteresowanie :D
Mam zainstalowane Forum phpBB3 wersja 3.0.12, ale oczywiście będzie aktualizowana od czasu do czasu ;)
Stronę buduję w WYSIWYG Web Builder 10 i jest zapisywana w php.
Wiem, że taką rzecz, o którą pytam, można zrobić ze skryptem Forum SMF, mam taki skrypt, lecz Forum mi nie odpowiada.
Przykładowe linki do strony i forum na localhoscie, które podałem, miałyby posłużyć do wstawienia w ewentualny skrypt osobie która chciała by mi pomóc, aby jednoznacznie wskazywały ich miejsce. Wiem, że każdy znacznik ma ogromne znaczenie.

Zablokowany

Wróć do „Integracja”