Najlepszy polski hosting

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.

Jaki jest według Ciebie najlepszy hosting?

home.pl
0
Brak głosów
nazwa.pl
0
Brak głosów
ehost.pl
0
Brak głosów
webd.pl
0
Brak głosów
lh.pl
0
Brak głosów
kei.pl
0
Brak głosów
livenet.pl
0
Brak głosów
easyisp.pl
0
Brak głosów
linuxpl.com
1
33%
cal.pl
0
Brak głosów
ovh.pl
1
33%
netlook.pl
0
Brak głosów
superhost.pl
0
Brak głosów
hekko.pl
0
Brak głosów
futurehost.pl
0
Brak głosów
idhosting.pl
0
Brak głosów
iq.pl
0
Brak głosów
megiteam.pl
0
Brak głosów
unixstorm.org
0
Brak głosów
biznes-host.pl
0
Brak głosów
mydevil.net
0
Brak głosów
ionic.net.pl
0
Brak głosów
progreso.pl
0
Brak głosów
hitme.net.pl
0
Brak głosów
vihost.pl
0
Brak głosów
mzone-net.eu
0
Brak głosów
neteasy.pl
0
Brak głosów
prohost.pl
0
Brak głosów
quicksnake.pl
0
Brak głosów
2hi.pl
0
Brak głosów
globalnetwork.pl
0
Brak głosów
masternet.pl
0
Brak głosów
jchost.pl
1
33%
 
Liczba głosów: 3

lukasamd
Posty: 75
Rejestracja: 01 kwietnia 2007, 17:41
Kontakt:

Re: Najlepszy hosting

Post autor: lukasamd » 20 grudnia 2009, 20:06

A ja po prohost polecam obecnie wszystkim hosting GłowaNET.

Nie sugerujcie się nazwą, z której może wydawać się, że jest to jakiś krzak, zresztą ktoś już coś takiego napisał... Nic bardziej mylnego. Hosting zarejestrowany w Polsce (od pewnego czasu posiada już NIP i REGON, działa jako normalna firma) i działający na serwerach we Francji - śmiga bardzo szybko, bezproblemowo no i za niewygórowaną cenę.

Cechy hostingu:
- cPanel w polskiej wersji
- wysokie limity obciążenia
- kontakt z administratorem przez telefon / email / gg
- dostęp do konsoli SSH
- transfer bez limitu (nie wszystkie pakiety)
- dostępna płatność poprzez SMS
- możliwe opłaty miesięczne / kwartalne / półroczne / roczne
- możliwość negocjacji cen (!)
- bardzo miła obsługa
- bardzo szybkie łącze


Naprawdę polecam, obecnie trzymam tam 2 mniejsze strony a niebawem przeniosę i bloga, bo na prohost nie wyrabia już z obciążeniem. Testowałem już nieco no i mogę jedynie polecić.

Hosting GłowaNET

kokosh1
Posty: 161
Rejestracja: 19 września 2009, 15:56
Kontakt:

Re: Najlepszy hosting

Post autor: kokosh1 » 21 grudnia 2009, 01:20

lukasamd pisze:A ja po prohost polecam obecnie wszystkim hosting GłowaNET.

Nie sugerujcie się nazwą, z której może wydawać się, że jest to jakiś krzak, zresztą ktoś już coś takiego napisał... Nic bardziej mylnego. Hosting zarejestrowany w Polsce (od pewnego czasu posiada już NIP i REGON, działa jako normalna firma) i działający na serwerach we Francji - śmiga bardzo szybko, bezproblemowo no i za niewygórowaną cenę.

Cechy hostingu:
- cPanel w polskiej wersji
- wysokie limity obciążenia
- kontakt z administratorem przez telefon / email / gg
- dostęp do konsoli SSH
- transfer bez limitu (nie wszystkie pakiety)
- dostępna płatność poprzez SMS
- możliwe opłaty miesięczne / kwartalne / półroczne / roczne
- możliwość negocjacji cen (!)
- bardzo miła obsługa
- bardzo szybkie łącze


Naprawdę polecam, obecnie trzymam tam 2 mniejsze strony a niebawem przeniosę i bloga, bo na prohost nie wyrabia już z obciążeniem. Testowałem już nieco no i mogę jedynie polecić.

[center]Hosting GłowaNET[/center]
Kurcze żebym wiedział szybciej o tym Hostingu to bym nie kupował hostingu w proserwer.pl


Kalamazoo
Posty: 1
Rejestracja: 18 lipca 2010, 11:19

Re: Najlepszy hosting

Post autor: Kalamazoo » 06 listopada 2010, 02:26

TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD CALA!

Firma Cal.pl wyłączyła nagle przeszło trzydzieści naszych serwisów bez jakiegokolwiek wcześniejszego ostrzeżenia przez co przez 10 dni nie działały serwisy. Możecie sobie tylko wyobrazić jaki to miało negatywny skutek dla percepcji serwisów, pozycjonowania, zarobków – reperkusje takiego wyłączenie odczuwa się przez kilka miesięcy. Na dodatek, podczas naszych prób zaradzenia sytuacji, zamiast zaproponować jakieś rozwiązanie, najpierw pracownicy Cal milczeli przez dwa dni, nie odpowiadając na nasze maile, tickety, telefony, a później bezczelnie napisali, że dziękują za współpracę.

Na dodatek bezczelnie i bezpodstawnie oskarżyli nas o złamanie regulaminu ponieważ oświadczyli, że przekroczyliśmy "transfer i powierzchnię", przy czym nigdzie nie jest spracyzowane jakie są "dopuszczalne parametry" i parametry "obciążenia procesora" bo takich parametrów Cal.pl nie udostępnia swoim klientom. Nigdzie nie udostępniają licznika obciążenia procesora, poza ogólną informacją wykorzystania transferu i pamięci serwera, które były analogicznie 25% i 10%.

Punkt 2.12 sławetnego regulaminu Cal.pl mowi: „Administrator zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym z Abonentem, w przypadku kiedy zakupiony przez Abonenta pakiet hostingowy używa za dużo zasobów sprzętowych, powodując trudności techniczne w pracy serwera. Abonent w takiej sytuacji powinien dostosować swój pakiet hostingowy do zużywanych zasobów serwerowych.”

Powyższy paragraf jest przykładem bezczelnej ignorancji, arogancji, niekompetencji i zrzucania całkowitej odpowiedzialności na klienta, który nawet nie wie o jakie konkretnie cyfry chodzi bo nie ma ich nigdzie udostępnionych. Nie udostępniają bowiem liczników, które pokazują obciążenie pamięci.

To firma Cal złamała umowę wyłączając nasze serwisy, przy czym nawet zablokowali nam nawet bezczelnie albo przez czystą głupotę, brak wyobraźni lub przez lenistwo, na dwa dni dostęp do naszych danych co jest zwykłym zaborem mienia i właśnie rozmawiamy z naszymi prawnikami w jakiej formie złożyć doniesienie do prokuratury i/lub złożyć pozew do sądu o rekompensatę za utracone dochody. Konsekwencję zastopowania serwisów będziemy odczuwać przez miesiące, co możemy udokumentować.

Przed tym incydentem, usługa ich był na niskim poziomie. Moja babcia zawsze powiadała „Tanie mięso psy jedzą” i takim „mięsem” nas karmią administratorzy Cal.pl. Nie odpowiadanie na maile, kilkudniowe reakcje na zapytania lub prośby to standard. Firma nie jest poważna i lepiej trzymać się od niej z daleka w imię sloganu:

„Z DALA OD CALA!”

czif
Posty: 3
Rejestracja: 06 listopada 2010, 17:42
Kontakt:

Re: Najlepszy hosting

Post autor: czif » 06 listopada 2010, 19:53

ja mam strone postawiona na home.pl, niskie pingi, 20GB konto oraz 6000GB transferu narazie mi wystarczają.
Teoretycznie przepłacam, ale nie mogę sobie pozwolić na waraie takie jak post wyżej.

bumbastic
Posty: 3
Rejestracja: 25 sierpnia 2010, 15:34
Kontakt:

Re: Najlepszy hosting

Post autor: bumbastic » 30 listopada 2010, 09:32

Ja polecam unixstorm.org
Mam u nich konto od pół roku i jestem zadowolony z relacji jakość/cena.
Na home mam również jedną stronkę ale trochę mnie cenami odstraszają.
swiatpapierosow.pl - najlepsze forum o e-papierosach

adrian1877
Posty: 36
Rejestracja: 05 grudnia 2010, 22:41

Re: Najlepszy hosting

Post autor: adrian1877 » 15 grudnia 2010, 12:41

na dzien dzisiejszy hosting do 100 zl jaki polecacie? niedlugo konczy mi sie umowa z vipower.pl i zastanawiam sie czy zostac u nich czy jest cos korzystniejszego
http://www.PCSH.pl - polskie centrum software&hardware

Awatar użytkownika
Widmo
Zasłużony
Posty: 695
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:04
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Najlepszy hosting

Post autor: Widmo » 16 grudnia 2010, 02:38

adrian1877 pisze:na dzien dzisiejszy hosting do 100 zl jaki polecacie? niedlugo konczy mi sie umowa z vipower.pl i zastanawiam sie czy zostac u nich czy jest cos korzystniejszego
Z tego co widziałem awaria jakaś była. Każdemu się może zdarzyć, ale... są serwery gdzie administratorzy robią wiele rzeczy, aby się to nie zdarzyło. Ja ze swojej strony polecam linuxpl.com. Ceny są przystępne, administratorzy szybko reagują na każdą wiadomość, często można ich złapać na gg, lub supporcie online na ich stronie. Korzystam z ich usług już ponad rok i nie narzekam, żadnych awarii, ani problemów. Za takie pieniądze na pewno warto :)
Zapraszam na polskie forum ze zbiorami BBCode'ów - Kody, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Nie udzielam pomocy na PW, GG, mail. Wszelkie pytania proszę zadawać na forum.

Grzechuuu
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwietnia 2010, 13:32

Re: Najlepszy hosting

Post autor: Grzechuuu » 16 grudnia 2010, 11:53

A czemu na liście nie ma http://www.hekko.pl/ ? Korzystam i jestem całkiem zadowolony.

adrian1877
Posty: 36
Rejestracja: 05 grudnia 2010, 22:41

Re: Najlepszy hosting

Post autor: adrian1877 » 16 grudnia 2010, 20:37

bo moze jest zbyt malo popularny i niektorzy o tym nie slyszeli
http://www.PCSH.pl - polskie centrum software&hardware

Grzechuuu
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwietnia 2010, 13:32

Re: Najlepszy hosting

Post autor: Grzechuuu » 17 grudnia 2010, 10:44

Na pewno wiele bardziej popularny od niektórych tu opisanych w ankiecie. W ogóle brakuje wielu firm, dlaczego nie jest to uaktualniane ?

Awatar użytkownika
Widmo
Zasłużony
Posty: 695
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:04
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Najlepszy hosting

Post autor: Widmo » 17 grudnia 2010, 13:37

Grzechuuu pisze:Na pewno wiele bardziej popularny od niektórych tu opisanych w ankiecie. W ogóle brakuje wielu firm, dlaczego nie jest to uaktualniane ?
Jest to stara ankieta i nie ma sensu, aby była uzupełniana. Już oddany czyjś głos nie może zostać zmieniony, a hostingi niektórzy zmieniają jak i zdanie o nich.
Ciężko powiedzieć która firma hostingowa jest bardziej popularna, każdy tutaj będzie miał inny pogląd.
Zapraszam na polskie forum ze zbiorami BBCode'ów - Kody, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Nie udzielam pomocy na PW, GG, mail. Wszelkie pytania proszę zadawać na forum.

Vexatus
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 11:09
Kontakt:

Re: Najlepszy hosting

Post autor: Vexatus » 13 lipca 2011, 14:26

Większość stron trzymam na serwach home.pl. :) Z tego co widzę, to home.pl prowadzi w ankiecie. :)
Najlepszy polski blog - zapraszam!
Polecam mocny katalog stron.
Bojownik forum - forum miłośników Betta splendens.

Awatar użytkownika
Riess
Posty: 2
Rejestracja: 31 października 2011, 16:46

Re: Najlepszy hosting

Post autor: Riess » 31 października 2011, 17:04

Oj ankieta widzę potrzebuje aktualizacji - vide i365.pl będące historią od kilku lat.

Od siebie polecam progreso.pl. Najtańsza opcja choć może wydawać się droga jest rewelacyjna a po kilku latach cena za przedłużenie jest o 50zł tańsza.

Awatar użytkownika
marjask
Posty: 4
Rejestracja: 16 grudnia 2011, 09:11
Kontakt:

Re: Najlepszy hosting

Post autor: marjask » 16 grudnia 2011, 09:41

Ja też muszę poszukać czegoś solidnego i taniego, mam teraz w nazwie, ale to się średnio opłaca, drogo jak dla mnie, choć serwer działa szybko i bez żadnych zarzutów.
Ziołolecznictwo - skuteczny sposób na diagnozę i poprawę stanu zdrowia. Zapraszam do gabinetu: Irydologia Katowice

Zablokowany

Wróć do „Webmastering”