Słabe płatne hostingi...

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
Awatar użytkownika
Rolandzik
Posty: 15
Rejestracja: 03 listopada 2008, 21:32
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: Rolandzik » 17 kwietnia 2009, 20:49

http://www.webhostingtalk.pl/index.php? ... owforum=32

Ja polecam te stronkę, w zasadzie to jest chyba największa baza o firmach hostingowych w polsce ;) Wszystkie opinie klientów itd.

wiesieks
Zasłużony
Posty: 283
Rejestracja: 11 czerwca 2008, 06:27
Kontakt:

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: wiesieks » 17 kwietnia 2009, 21:04

Trochę poczytałem i potwierdzam przydatność opinii

lukasamd
Posty: 75
Rejestracja: 01 kwietnia 2007, 17:41
Kontakt:

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: lukasamd » 19 kwietnia 2009, 09:19

Kategorycznie nie polecam:
- domenomania.pl -> co chwila pady
- cyberdusk.pl -> brak supportu - po zakupie w ogóle się nami nie przejmują
- ovh.pl -> w wypadku shared hosting śmiesznie małe bazy mysql i ilość max. połączeń

loopack
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2009, 12:08
Kontakt:

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: loopack » 25 maja 2009, 12:15

home.pl -> ciągle mam problemy z ustawieniem czegokolwiek, poruszanie się po ich panelu zarządzania przypomina zgadywankę "czy to coś jak zmienię to jest to o co mi chodzi".
Najgorsze, że prawie zawsze muszę do nich napisać, bym dostał i formację, co gdzie jest i jak zmienić, aby zadziałało.
... a tak łatwo zrobić dymki z podpowiedziami, to im się nie chce...

Anonymouse

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: Anonymouse » 27 maja 2009, 14:47

loopack pisze:home.pl -> ciągle mam problemy z ustawieniem czegokolwiek, poruszanie się po ich panelu zarządzania przypomina zgadywankę "czy to coś jak zmienię to jest to o co mi chodzi".
Najgorsze, że prawie zawsze muszę do nich napisać, bym dostał i formację, co gdzie jest i jak zmienić, aby zadziałało.
... a tak łatwo zrobić dymki z podpowiedziami, to im się nie chce...
Być może gdybyś zapoznał się z ich dokumentacją dostępną na stronie internetowej, to nie miałbyś problemów z konfiguracją serwera i innych funkcji, a poza tym mają co najmniej dobrą pomoc techniczną.

Co do panelu to jest maksymalnie uproszczony (moim zdaniem czytelny i łatwy w obsłudze) bo i tak większości klientów to wystarczy. Wgrywają stronę na serwer i działa.

Chcesz więcej? Czytasz dokumentację. Za mało? Piszesz do nich. Proste.

Ale to tak na marginesie, bo mamy tutaj objeżdżać słabe hostingi, a nie zachwalać te dobre. ;]

Adaka
Posty: 33
Rejestracja: 13 marca 2009, 11:06

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: Adaka » 16 października 2009, 15:07

Ja popieram wieśka na poprzedniej stronie, też miałem hosting na cal.pl i nie było kontaktu z biurem obsługi klienta a po pół roku wszystko się posypało

rękawice-bramkarskie
Posty: 2
Rejestracja: 06 czerwca 2010, 19:42
Lokalizacja: Gniezno - Kolejowa 5
Kontakt:

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: rękawice-bramkarskie » 06 czerwca 2010, 20:01

loopack pisze:home.pl -> ciągle mam problemy z ustawieniem czegokolwiek, poruszanie się po ich panelu zarządzania przypomina zgadywankę "czy to coś jak zmienię to jest to o co mi chodzi".
Najgorsze, że prawie zawsze muszę do nich napisać, bym dostał i formację, co gdzie jest i jak zmienić, aby zadziałało.
... a tak łatwo zrobić dymki z podpowiedziami, to im się nie chce...
Od ponad 5 lat korzystam z usług tej firmy. Takiego wsparcia w postaci dokumentacji jak i konsultantów może pozazdrościć niejedna firma.

Jedyni mankament to okresowe błędy 500, które zdarzają się wszystkim firmom, które na bieżąco modyfikują swoje aplikacje zarządzające serwerami.
Firma ASADI SPORT (producent rękawic) z Gniezna, specjalizująca się w proukcji: rękawice bramkarskie, ochraniacze piłkarskie

bruko
Posty: 24
Rejestracja: 17 lipca 2013, 13:35

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: bruko » 19 lipca 2013, 13:54

Najlepsze jest to, że problemy pojawiają się z hostingami najdroższymi, w których teoretycznie wszystko powinno być perfekcyjnie dopracowane...
Jednak w żadnym stopniu tak nie jest ;(

nobody6172
Posty: 22
Rejestracja: 29 grudnia 2013, 20:25

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: nobody6172 » 29 grudnia 2013, 20:33

Właśnie czytam wasze opinie bo potrzebuję hosting pod phpBB i naprawdę ciekawy temat. Widzę, że nie wszyscy wielcy gracze nie są tacy dobrzy jak się patrzy na ich stronach.

Awatar użytkownika
sofostos
Posty: 4
Rejestracja: 01 września 2014, 10:18
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: sofostos » 03 października 2014, 15:07

na pewno nazwa i home

Radeon
Posty: 1
Rejestracja: 08 października 2014, 11:54

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: Radeon » 08 października 2014, 13:02

Az też odpada. To typowa masówka i uzyskać od nich wsparcie techniczne to masakra.

jan127
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2014, 15:46
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: jan127 » 01 grudnia 2014, 15:31

Na webd.pl miałem stronę. Serwer często był nieosiągalny, po za tym bardzo wolny ze starą wersją php i mysql bez możliwości zmiany. Panel administracyjny miał wiele funkcji nieprzydatnych lub przestarzałych w użytkowaniu, szczególnie menedżer plików. Za taką cenę znalazłem inny o wiele lepszy serwer na hostinghouse.pl

tier11
Posty: 7
Rejestracja: 17 lipca 2015, 11:58
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: tier11 » 17 lipca 2015, 12:19

Webd.pl - najgorsze dziadostwo... Kosztuje więcej niż HEKKO, ale HEKKO ma nieporównywalną jakość i dostępność serwerów w porównaniu z nimi.

dorwy
Posty: 5
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:20
Kontakt:

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: dorwy » 10 sierpnia 2015, 19:22

Odradzam hosting w home.pl,bo strasznie drogo wychodzi. Pierwszy rok taniej, ale później strasznie podbijają stawki

tdutkowski
Posty: 2
Rejestracja: 01 grudnia 2015, 10:34

Re: Słabe płatne hostingi...

Post autor: tdutkowski » 01 grudnia 2015, 10:44

Też odradzam home, brak dostepu do backupów, te ich rozwiązania które opierają się chyba cały czas na autorskich skrypcie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Webmastering”