Bartek poszukuje pozycjonera do współpracy

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
Bartekr
Posty: 1
Rejestracja: 31 marca 2018, 07:32

Bartek poszukuje pozycjonera do współpracy

Post autor: Bartekr » 31 marca 2018, 09:31

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jak domyślacie się mam na imię Bartek.

Widzę, że na forum znajduję się kilka pokrewnych tematów, ale świadczy to tylko o tym, że tematyka cały czas jest żywa i faktycznie oferuję nieograniczone możliwości finansowe a i tak pewnie nie wszyscy poważnie podchodzą do tej specyfiki Na samym początku prosiłbym admina/moderatora o ewentualne przeniesienie tematu do innego działu, jeżeli temat znajduję się tam gdzie nie trzeba - bardzo zależy mi aby temat nie był usunięty. Temat ten traktuję bardzo poważnie dlatego proszę tylko poważne osoby o kontakt. 

Jestem earnerem, który ponad rok temu tworzył współpracę z inną osobą(pozycjonerem) z którym zarabiał w formach incentu, cpa i innych sieciach zagranicznych. Udało nam się wspólnie zarobić fajną sumę pieniędzy. Niestety współpraca musiała zostać przerwana z powodu wyjazdu wspólnika(wyjazd służbowy zagraniczny). Następnie serwis otrzymał filtr algorytmiczny od Google i nasz serwis upadł. Po dłuższej przerwie ponownie chce wrócić do tego co miałem tylko z jeszcze lepszymi efektami. 

Po co jest ten temat ? Mam dużo pomysłów i koncepcji na kolejne projekty, jednak sam pomysł nie wystarczy, dlatego za pośrednictwem tego tematu poszukuję osoby, która chciałaby spróbować zarabiać a może i wrócić do tej formy zarabiania jaką jest CPA/PPA/CPI itp. Zainteresowana osoba musi koniecznie dysponować czasem oraz posiadać umiejętności i wiedzę na temat pozycjonowania globalnego(traffic zagraniczny). Moja osoba oprócz własnych zadań z pewnością pomoże w kwestii SEO wykonując każde polecone zadanie. Jednak konkretów udzielę wyłącznie osobą spełniających powyższe warunki i które napiszą do mnie na poniższy kontakt. W grę wchodzi tylko długoterminowa współpraca. Podział przyszłych zysków jest równy dla wszystkich a możliwości zarobkowe są bardzo duże - wszystko zależy wyłącznie od nas i naszej ciężkiej pracy.

Ok czas to pieniądz więc poniżej pozostawiam dla zainteresowanej osoby mój adres E-mail.

Adres Email: bestearnervip@gmail.com

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Webmastering”