phpbb 2 -pomoc z bazą danych

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
vastiar
Posty: 2
Rejestracja: 04 października 2014, 22:34

phpbb 2 -pomoc z bazą danych

Post autor: vastiar » 04 października 2014, 22:40

Witam!

Z góry przepraszam, że w złym dziale piszę, ale dział bb2 jest stary, pusty i na 100% nikt tam nie zagląda.

Otóż, mam bazę danych forum bb2. Potrzebuję ją wklepać na forum. Czy pomoglibyście mi ją wgrać? krok po kroku oraz polecić jakiś darmowy hosting (ew. jak macie użyczyć swój na kilka godzin) potrzebuję odczytać z niej kilka ważnych dla mnie rzeczy, a w tych sprawach jestem zielny :D

Dziękuję z góry za pomoc! :)

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: phpbb 2 -pomoc z bazą danych

Post autor: Aviator » 05 października 2014, 16:13

Nikt nie zaglada do tego działu bo ogólnie już nie wspieramy tej wersji skryptu, ale w drodze wyjątku w dziale webmastering można uzyskać pomoc w takich sprawach, dlatego przenoszę.

Co problemu to chociażby hosting www.cba.pl tworzysz bazę danych i uzytkownika wgrywasz swoją bazę.

Na FTP wgrywasz pliki forum i w pliku config.php zmieniasz dane dostępu do bazy na te co ustawiles na cba.pl.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

vastiar
Posty: 2
Rejestracja: 04 października 2014, 22:34

Re: phpbb 2 -pomoc z bazą danych

Post autor: vastiar » 05 października 2014, 16:37

A dałbyś mi krok po kroku co i jak mam robić? Byłbym wdzięczny.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: phpbb 2 -pomoc z bazą danych

Post autor: Aviator » 05 października 2014, 17:00

To jest krok, po kroku.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Webmastering”