Główna strona forum i po 5 sek biały ekran - hit.gemius.pl

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
marcinsik
Posty: 55
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 22:47
Kontakt:

Główna strona forum i po 5 sek biały ekran - hit.gemius.pl

Post autor: marcinsik » 26 kwietnia 2013, 17:54

Witam
Moje forum http://forumkurierow.pl/
Po wejściu na forum poprzez przeglądarkę Mozilla po kilku sekundach pojawia się biały ekran i info `Przesyłanie danych z st.hit.gemius.pl dodam że próbowałem z trzech innych komputerów i zawsze to samo biały ekran i nic się nie dzieje. Próbowałem poprzez opere mobile w tablecie i też kilka sekund i biały ekran. A żeby było ciekawiej to w przeglądarce internet explorer wszystko działa jak należy.
Na forum od dłuższego czasu nie instalował nowych modów i tp. jedyny mój ostatni dodatek to informacja o ciasteczkach.
Co może być problemem ?
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2013, 19:43 przez marcinsik, łącznie zmieniany 2 razy.

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Główna strona forum i po 5 sek biały ekran - hit.gemius.

Post autor: jaroslw » 26 kwietnia 2013, 19:08

Pewnie załączasz skrypt hit.gemius.pl z ich serwera? Może coś zmienili i zaczęło się sypać. Spróbuj usunąć te statystyki i sprawdź jeszcze raz.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

marcinsik
Posty: 55
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 22:47
Kontakt:

Re: Główna strona forum i po 5 sek biały ekran - hit.gemius.

Post autor: marcinsik » 26 kwietnia 2013, 19:12

Mam serwer na home.pl i właśnie kilka dni temu włączyłem statystyki odwiedzin strony i tp. Dosłownie przed chwilą wyłączyłem liczenie statystyk i wszystko teraz działa jak należy. Tak więc winnym tego były statystyki.
Sprawa rozwiązana Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Webmastering”