[Porzucony] csv_game

Style do phpBB 3.0.x autorstwa użytkowników. Tutaj możesz zaprezentować swoje prace, także w wersjach deweloperskich.
Regulamin forum
Zakładając temat dla swojego stylu, wymagane jest dodanie go jako załącznik (przez forum) w pierwszym poście.
HitcH
Posty: 10
Rejestracja: 27 lipca 2011, 18:37

[Porzucony] csv_game

Post autor: HitcH » 19 kwietnia 2012, 15:32

Nazwa: csv
Do najnowszej wersji phpBB3 (jesli coś by było nie tak dajcie znać w temacie)
Lang: aktualnie tylko polski
Work progress: około 60% (profile, tematy i kilka innych rzeczy o których pewnie nie wiem i dlatego udostepniam juz teraz)

Tabele serwerów - plik index_body.html
Logo, logowanie - overal_header.html

Download:csv

Testujcie i piszcie uwagi ;)
Załączniki
Untitled.png
(121.46 KiB) Pobrany 25233 razy

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: csv_game

Post autor: Aviator » 20 kwietnia 2012, 04:53

Po scrrenie jedynie moge powiedzieć że ikonki działów są paskude i paskudnie za duże , jak dla mnie nie pasują, o kolorach nie piszę bo to rzecz gustu, ale mi też się nie podoba kolorystyka tego stylu.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

HitcH
Posty: 10
Rejestracja: 27 lipca 2011, 18:37

Re: csv_game

Post autor: HitcH » 20 kwietnia 2012, 16:51

To jest styl na określoną tematykę. Ikonki wiem, że brzydkie ale nie mam pomysłu. Jednak jest różnica między płatnym a darmowym stylem ;) Płatny masz dopracowany do perfekcji, a darmowy - jak ktoś ma czas :) Ale kolejne style będą lepsze

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: csv_game

Post autor: Aviator » 22 kwietnia 2012, 20:48

No tak, najważniejsza kasa :P Jest wiele stylów darmowych które są perfekcyjne, jest wiele darmowych modyfikacji które są perfekcyjne, nie bądźmy już takimi materialistami że jak za darmo to ma być barachło, robisz chyba dla własnej inwencji twórczej, prawda ? ;)

Mi się w tym stylu nie że nie podobają obrazki ikonek tylko ten wielki obszar na nie przeznaczone, wszystko inne jest fajne, choć wydaje mi się że już to gdzieś widziałem.

Teraz jeszcze przyuważyłem krzywo podpisane rubryki statystyk.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

HitcH
Posty: 10
Rejestracja: 27 lipca 2011, 18:37

Re: csv_game

Post autor: HitcH » 24 kwietnia 2012, 19:49

Nie chodzi o kasę, tylko o czas. Nie mam go tak dużo by raz na tydzień dawać update stylu...

A ikonki mowiłem - kwestia indywidualna. Za niedługo dam 3 styl, właśnie kończę poprawki ;)

Zablokowany

Wróć do „Style użytkowników”