Modyfikacji do tematu.

Jeżeli masz pomysł na jakąś modyfikację bądź poszukujesz jakiegoś moda to zerknij do tego działu.
Argos
Posty: 2
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 12:57

Modyfikacji do tematu.

Post autor: Argos » 08 czerwca 2007, 18:16

Obrazek

Witam. Chodzi mi o tą część zaznaczoną na czerwono. Jak to się nazywa i czy jest możliwość zrobienia powiedzmy zamiast kategorii [Szukam] , [Pytanie] , [Propozycja] , [Inne] własnych kategorii np [Sprzedam] , [Kupię] , i następne pytanie czy jest możliwość do każdego działu inne kategorie? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc. Jeśli był już taki temat to przepraszam ale ja nie znalazłem bo nie zabardzo wiem jak to nazwać. Jeśli było to proszę o linka.


P.S ok znalazłem i widzę że jest to Topic tags... ale nie znalazłem gdzie i jak to wpisać... jestem totalnie zielony jeśli o to chodzi i jeśli można to prosiłbym o instrukcje gdzie i jak to zastosować... pozdrawiam

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Post autor: jaroslw » 08 czerwca 2007, 18:49

Zainstaluj Topic Tags by RuseK. Instrukcja instalacji modyfikacji znajduje się tutaj: viewtopic.php?t=246
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Argos
Posty: 2
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 12:57

Post autor: Argos » 08 czerwca 2007, 18:50

ok postaram się to zrobić mimo że nie mam jakiegokolwiek pojęcia o instalowaniu modów :) wrazie jak by mi się nie udało napiszę.... jeszcze raz dziękuję :)

[ Dodano: 08 Czerwiec 2007, 20:04 ]
eh ciężko coś mi idzie zamienianie tych sekwencji :/ może ktoś ma już te 11 plikow ze zmienionymi częsciami z tego moda i by mógł wrzucić żebym mógł zassać?

Zablokowany

Wróć do „Propozycje i Poszukiwania”