Otwarcie portalu!

  • Autor: daroPL
  • Dodano: 20-03-2008 21:01
  • Odsłony: 1663
Dziś oficjalnie otwarty został portal, który mam nadzieję spełnia Wasze oczekiwania co do polskiego wsparcia dla phpBB. Przez około 3 lata nie mieliśmy tak ważnego elementu, ale jednak udało nam się przetrwać.

Teraz kiedy uruchomiliśmy ten element przyświeca nam pewna idea, skupienia wszystkich informacji na temat phpBB w jednym miejscu, dostępnym dla wszystkich użytkowników. Pragniemy dostarczać użytkownikom najnowsze informacje i pliki bez odsyłania do innych stron. Chcemy aby prezentowane na łamach wortalu pliki były zrozumiale opisane, tak aby każdy użytkownik nie miał problemu z wyborem odpowiedniego. Będziemy także starać się najszybciej jak to możliwe aktualizować modyfikacje i dostarczać do nich tłumaczenia.

Specjalnie dla was zamierzamy wprowadzić także newsy na tematy nie związane bezpośrednio z phpBB, lecz pokrewne związane z internetem.

Na portalu będziemy prezentować Wam pliki, aktualności i artykuły ale to nie oznacza, że Wy sami nie możecie pomóc nam w rozwoju serwisu. Każdy z was może zaproponować artykuł, plik lub news poprzez kontakt e-mailowy lub na naszym forum.
Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie i propozycje odnośnie rozbudowy i modernizacji serwisu. Bardzo chętnie przyjmiemy też w swoje szeregi nowych użytkowników, którzy chcą wnieść coś nowego do serwisu.

Nowe wydanie to nie tylko to co pisałem powyżej, już wkrótce na łamach wortalu każdy z Was będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym zwycięzcy otrzymają cenne nagrody.

Chciałbym jeszcze podkreślić, że to dzięki Wam istnieje ten serwis i dzięki Wam będzie się rozwijał nadal. Dziękujemy za otrzymane wsparcie i liczymy na jeszcze większe.

Komentarze

  • Autor: jaroslw
  • Dodano: 21 marca 2008, 15:17
Świetnie, że portal wreszcie wystartował :D