Nieuwierzytelniona poczta

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
tata
Posty: 3
Rejestracja: 19 października 2017, 20:31

Nieuwierzytelniona poczta

Post autor: tata » 19 października 2017, 20:39

Posiadam wykupiony certyfikat SSL dla witrywny i mam założone konto pocztowe. Skonfigurowałem pocztę w phpBB, niemniej mam informację iż poczta jest nieuwierzytelniona, tj nie można zweryfikować czy wysłana została przez forum. Pliki w załączniku. Adresy serwera oraz adres mail jest przykładowy dla zrzutów ekranu.
Załączniki
3.png
(63.89 KiB) Pobrany 879 razy
2.PNG
(40.87 KiB) Pobrany 863 razy
1.PNG
(99.19 KiB) Pobrany 859 razy

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nieuwierzytelniona poczta

Post autor: vader » 20 października 2017, 13:25

U kogo masz hosting?

Spróbuj zaznaczyć opcję Email przez witrynę na Włączone.

Szukałem informacji chwilę i przeczytaj to (nie jest to reklama serwisu linuxpl.com):
Usługa pocztowa jest chroniona przez certyfikat, który działa dla wszystkich subdomen, czyli jest wystawiony dla *.linuxpl.com. Dlatego też jeśli podamy jako adres serwera poczty przychodzącej i wychodzącej mail.nazwadomeny.pl (gdzie nazwadomeny to Twoja domena) pojawi się komunikat z ostrzeżeniem, iż certyfikat nie jest zaufany, ponieważ nie pasuje do naszej domeny. W związku z tym należy zaakceptować wyjątek bezpieczeństwa lub zainstalować certyfikat. Dlatego też zalecamy użycie adresu serwera, na którym znajduje się nasze konto hostingowe z linuxpl.com w nazwie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”