Problem: Przenoszenie bazy forum myboard do phpBB 3

Pomoc przy konwersji phpBB 2.0.x lub innych skryptów do phpBB 3.0.x. Dyskusje na temat istniejących konwerterów oraz ich tworzenia.
BigBird00
Posty: 2
Rejestracja: 20 marca 2009, 15:40

Problem: Przenoszenie bazy forum myboard do phpBB 3

Post autor: BigBird00 » 20 marca 2009, 16:04

Witam wszystkich serdecznie !
Mam takowy problem bynajmniej chce przeniesc baze danych z forum xxx.myboard.pl (zapisuje ja jako kopie zapasowa xxx.sql i nie bardzo wiem czy jest ona kompatybilna z phpBB3.
Zainstalowalem nowe forum na swoim serverze (zwykle phpBB3 xxx.pl/forum) i nie bardzo wiem co zrobic dalej ! Czy da sie zaladowac baze czy jest ona kompatybilna a jesli jest to jak ? wszyscy pisza ze przez phpmyadmin ale jak ? mam ja tam zaladowana ale jak ja dodac do forum ?
Bede wdzieczny za odpowiedz w formie jak chlop krowie na granicy bo wszelki odpowiedzi jakie do tej pory znalazlem albo nie odnosza sie prosto do mojego problemu albo sa ta zawile ze ich nie czaje !
Pozdrawiam Serdecznie.

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Problem: Przenoszenie bazy forum myboard do phpBB 3

Post autor: jaroslw » 20 marca 2009, 21:20

Będziesz potrzebował konwertera do bazy danych, ponieważ skrypty mają różne struktury tabel.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

BigBird00
Posty: 2
Rejestracja: 20 marca 2009, 15:40

Re: Problem: Przenoszenie bazy forum myboard do phpBB 3

Post autor: BigBird00 » 22 marca 2009, 13:49

A jak by mozna odrobine jaksniej np nazwe tego conwertera ? I czy jezeli skonwertuje ja odpowiednio i wzuce do suporta forum to zobaczy ja jako kopie zapasowa czy bede musial sie meczyc ?

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Problem: Przenoszenie bazy forum myboard do phpBB 3

Post autor: jaroslw » 23 marca 2009, 17:24

Nie orientuję się czy taki konwerter istnieje. Podałem Ci tylko co będziesz potrzebował. Musisz już poszukać go samemu.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Zablokowany

Wróć do „Konwersja”