Problem z color ranks

Jeśli masz problem z nie autoryzowaną modyfikacją, nie możesz jej zainstalować lub występują błędy po jej instalacji to pisz w tym dziale.
koczkodan
Posty: 20
Rejestracja: 09 czerwca 2005, 12:56

Problem z color ranks

Post autor: koczkodan » 13 czerwca 2005, 20:21

Zrobilem tego moda ale jeszcze nie podmienilem plikow na serwerze gdyz mam ogromny problem.
Otoz nie moge wykonac dwoch polecen gdyz nie ma odpowiedniego tekstu (pogrubiony tekst nizej) w edytowanym pliku !!!

Pierwsza instrukcja w admin/admin_groups.php

#
#-----[ FIND ]-------------------------------------------
#

$delete_old_moderator = isset($_POST['delete_old_moderator']) ? true : false;

#
#-----[ AFTER, ADD ]-------------------------------------
#

$group_rank=isset($_POST['rank'])?intval($_POST['rank']):'';


Druga instrukcja w templates/subSilver/memberlist_body.tpl (subSilver oznacza domyslny styl uzytkownika, w moim przypadku Morpheus w ktorym to nie ma tego tekstu a w stylu subSilver jest !!)

#
#-----[ FIND ]-------------------------------------------
#

<td class="{memberrow.ROW_CLASS}" align="center"><span class="gen"><a href="{memberrow.U_VIEWPROFILE}" class="gen">{memberrow.USERNAME}</a></span></td>

#
#-----[ REPLACE WITH ]-----------------------------------
#

<td class="{memberrow.ROW_CLASS}" align="center"><span class="gen">{memberrow.USERNAME}</span></td>


Jesli ktos nie wie czemu nie mam tych tekstow w pliku to niech chociaz u siebie sprawdzi (w innym stylu niz subSilver) czy posiada te pogrubione kawalki tekstu i mi odpisze.

Z gory dzieki za pomoc.

Kokoosh
Posty: 350
Rejestracja: 14 maja 2005, 22:47
Kontakt:

Post autor: Kokoosh » 13 czerwca 2005, 20:54

pierwszy kod wchodzisz do admin_groups.php i jest taka linijka..
również memberlist_body.tpl jest taka linijka, widocznie źle szukasz skorzystaj z opcji znajdź..;)
Forum Młodzieżowe http://www.forumer.ddl2.pl/index.php - Serdecznie Zapraszam

koczkodan
Posty: 20
Rejestracja: 09 czerwca 2005, 12:56

Post autor: koczkodan » 13 czerwca 2005, 21:41

Kokoosh pisze:pierwszy kod wchodzisz do admin_groups.php i jest taka linijka..
również memberlist_body.tpl jest taka linijka, widocznie źle szukasz skorzystaj z opcji znajdź..;)
To sa pliki z mojej bazy danych.
Wlazlem do Total Commandera, polaczylem sie z ftp, wlazlem do bazy phpBB2/admin i stad jest ten plik:

To jest plik admin_groups.php

Ten jest z phpBB2/templates/Morpheus(to moj styl)/memberlist_body.tpl i stad jest ten plik:

To jest plik memberlist_body.tpl


Zapewniam cie Kokoosh (recze glowa) ze nie znajdziesz w tych podanych plikach tych kodow. Przegladalem je 1000 razy i lipa :(
Nie mam zielonego pojecia czemu pierwszego pliku nie ma w adminie/ a drugiego w moim (Morpheusie) stylu (chociaz w subsilverze jest).


Awatar użytkownika
Duch Forum
Posty: 356
Rejestracja: 15 maja 2005, 10:33
Lokalizacja: Duszniki
Kontakt:

Post autor: Duch Forum » 14 czerwca 2005, 11:47

Przeczytaj sobie cały Ten temat z archwium.

koczkodan
Posty: 20
Rejestracja: 09 czerwca 2005, 12:56

Post autor: koczkodan » 14 czerwca 2005, 13:03

Z ciekawosci sciagnalem 7 roznych styli i w zadnym nie ma wymaganego kawalka tekstu !!!

templates/subSilver/groupcp_info_body.tpl (zamiast subsilvera mialem 7 innych styli)
Jesli ktos znajdzie szukane [FIND] wyrazenie to ma wieksze szczescie niz wygranie 6 w lotto.

Kod: Zaznacz cały

#
#-----[ FIND ]-------------------------------------------
#

<td class="row2"><span class="gen"><b>{GROUP_NAME}</b></span></td>

#
#-----[ AFTER, ADD ]-------------------------------------
#

<td class="row1" valign="middle" align="center" rowspan="4" width="200"><span class="gen"><b>{L_GROUP_RANK}</b><br />{GROUP_RANK}</span></td>

Temat mozna zamknac. Nie bede konczyl tego moda bo sa pewne rozbieznosci w plikach styli.
Myslalem ze mod ktory ma sprawic ze nick moderatora ma byc np. zielony bedzie mniej pracochlonny.
Dzieki wszystkim za pomoc w tym temacie.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”