Co sądzicie o portalu?

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.
Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Co sądzicie o portalu?

Post autor: daroPL » 22 marca 2008, 14:13

Zapraszam do dzielenia się uwagami i sugestiami co do naszego portalu.

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 17
Rejestracja: 14 września 2005, 18:49

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: Hawk » 25 marca 2008, 11:49

1. Zupełny brak integracji z forum.
2.Buttony w menu są nie ruchome.
3.Nie jest zrobiony tylko kupiony, co deklasuje wasz support.

Ogólnie daję 3/10
Może czas sprzedać domenę komuś kompetentniejszemu, bo takim sposobem daleko nie zajedziecie.

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: daroPL » 25 marca 2008, 14:10

1.Trochę nie wiesz co piszesz portal jest zintegrowany z forum, może chodzi Ci o wygląd? Jeżeli tak to mogę powiedzieć, że wkrótce wygląd forum będzie zintegrowany z portalem ;).
2. Nie chcieliśmy robić "wodotrysków".
3. Czemu deklasuje?
Może czas sprzedać domenę komuś kompetentniejszemu, bo takim sposobem daleko nie zajedziecie.
Grzeczniej może, co masz na do zarzucenia? Jeśli można wiedzieć to "jakim sposobem" ? Chętnie przyjmiemy uwagi i propozycję.

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 17
Rejestracja: 14 września 2005, 18:49

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: Hawk » 25 marca 2008, 15:19

1. Dobrym przykładem na integrację jest phpbb2.pl . Tam integracja jest zrobiona perfekcyjnie.
2. Dlaczego "wodotryski"? Zrobiłoby to portal o wiele ciekawszym i ładniejszym
3. Świadczy to o lenistwie adminów. Rozumiem, że styl pod phpbb3 robi się o wiele trudniej niż do phpbb2, ale trochę czasu można poświęcić.

Nie rozumiem, co to ma do grzeczności. Macie bardzo dobrą domenę i nie wykorzystujecie jej potencjału. Nie lepiej oddać ją komuś, komu na prawdę zależy i chce się robić takie rzeczy?

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: daroPL » 25 marca 2008, 15:26

1. O jaką integrację Ci chodzi?
2. Ładniejszym może, ale co mają przyciski do ciekawości portalu?
3. Przecież design na stronę to nie skórka do phpBB3, człowieku zastanów się co piszesz. Design został zamówiony, po to żeby był profesjonalny i był funkcjonalny dla potencjalnego użytkownika.
Nie lepiej oddać ją komuś, komu na prawdę zależy i chce się robić takie rzeczy?
Zdaje mi się, że obecna ekipa (choć mała) ma dużo zapału na rozruszanie tego serwisu.

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 17
Rejestracja: 14 września 2005, 18:49

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: Hawk » 26 marca 2008, 18:04

1. Na przykład, jeśli chce wejść do działu download, muszę wejść na phpbb3.pl, bo na forum nie ma stosownego linka.
2. Mała rzecz, a cieszy :P
3.Ale to i tak nie ma sensu. Świadczy to jedynie o niewiedzy admina.

Ekipa to tylko ty jeden, więc nie uważasz, że to Cię przerasta?

EDIT: No dobra... Pasuje, ale ja tym z portalem jestem na nie i to będzie koniec na ten temat ode mnie.
Ostatnio zmieniony 26 marca 2008, 19:03 przez Hawk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: daroPL » 26 marca 2008, 18:36

1. Przecież masz na forum odnośnik do portalu w postaci forum.

Co do reszty Twoich wypowiedzi to nie będę na nie reagował bo uznaje je za zaczepne i niskiego poziomu.

Pozdrawiam

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: jaroslw » 27 marca 2008, 21:19

Hawk pisze:1. Dobrym przykładem na integrację jest phpbb2.pl . Tam integracja jest zrobiona perfekcyjnie.
Od dłuższego czasu nic tam nie było grzebane przy wyglądzie (pomijając zmianę logo na święta :P). Poza tym dalej tkwicie na phpBB2. Czekam na jakieś większe zmiany...
Hawk pisze:1. Zupełny brak integracji z forum.
Pod względem skryptowym nie wiem co masz do zarzucenia? Nie zawsze da się wszystko zrobić od razu, chociażby z powodu braku czasu. Do tego daro pracuje nad tym sam (chyba się nie mylę?). Myślę, że warto poczekać na styl przystosowany do portalu i dopiero ocenić.
Hawk pisze:2. Dlaczego "wodotryski"? Zrobiłoby to portal o wiele ciekawszym i ładniejszym
Obecnie panuje trend na minimalistyczne i proste layouty. Ten jak najbardziej takim jest.
Hawk pisze:3.Nie jest zrobiony tylko kupiony, co deklasuje wasz support.
Nie każdy musi być świetnym grafikiem. IMHO lepiej kupić layout, niż potem straszyć takim szkaradztwem :]

Jedyne co mi przeszkadza, to "ciężkie" nagłówki bloków (Menu główne, Najnowsze pliki etc.). Na moim łączu 4Mbit/s ładują się bardzo długo.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 17
Rejestracja: 14 września 2005, 18:49

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: Hawk » 26 kwietnia 2008, 18:05

Widzę, że zostały zrobione pierwsze kroki w stronę integracji. Trzymajcie tak dalej, a będzie cacy :)

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: daroPL » 27 maja 2008, 19:19

Jak to wygląda teraz? Jak Wam się podoba? Co zmienić, dodać?

Awatar użytkownika
DiKei
Posty: 17
Rejestracja: 08 stycznia 2008, 21:14

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: DiKei » 27 maja 2008, 20:36

Witam, bardzo mi się podoba design. Jest bardzo profesjonalnie wykonany, kolorystyka też mi pasuje :) Bardzo dobrze, że na forum jest styl na wzór portalu. Trochę mało jest plików w downloadzie. Artykułów i demonstracji też nie jest za wiele. Mam nadzieję, że jak znajdziecie czas to dodacie :) Wasz portal i forum o wiele lepiej wygląda niż phpBB2.pl. Tamta administracja kompletnie nic nie robi. Pozdrawiam DiKei
Loading...

RaFFi
Posty: 27
Rejestracja: 01 czerwca 2008, 19:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: RaFFi » 01 czerwca 2008, 21:25

Portal wygląda schludnie i praktycznie, odnośnik do najnowszej wersji phpBB od razu na stronie głównej, rozmieszczenie też jest ok.
Poza tym, strona nie ma błyszczeć designem, tylko treścią. Mi jak najbardziej pasuje. Jedyne co w grafice mi przeszkadza, to slash przed "szukaj w serwisie". Jest za wysoko. Może jeszcze mała sugestia:
Ładniej by wyglądało, jakby po najechaniu kursora na menu, po kolei zakładki by się podświetlały na inny kolor... Nie chodzi mi o cały button, tylko mały glass nad napisem.
- Szukajka - Strona Główna - phpBB.pl -
Nie lubię darmówek :)

Awatar użytkownika
Betrayal
Zasłużony
Posty: 649
Rejestracja: 18 marca 2006, 16:15
Lokalizacja: Otwock pod W/w

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: Betrayal » 02 czerwca 2008, 15:30

Uważam, że portal od mojej ostatniej wizyty niesamowicie się rozwinął. Podoba mi się w nim styl, który nie jest napakowanymi różnymi, niepotrzebnymi dodatkami. Ja osobiście wolę takie proste, ale ładne designy. Co do zasobów strony to mam nadzieję, że z czasem działy Download, Artykuły itd. zostaną powiększone. Spodobał mi się również pomysł prezentacji dotyczących phpBB3, jest na nich wszystko schludnie i zrozumiale pokazane. Ogólnie portal oraz forum podobają mi się bardziej niż phpBB2.pl pod względem stylistycznym, a wkrótce również, mam nadzieję, zasobów wiedzy :)

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: mateusz » 02 czerwca 2008, 18:39

może by tak dodać jakiś katalog stylii ??
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co sądzicie o portalu?

Post autor: daroPL » 02 czerwca 2008, 19:02

Też o tym myślałem, tylko jak na razie nie znalazłem żadnego porządnego skryptu dema styli pod phpBB3. No chyba, że ktoś ma lub wie gdzie dostać :).

Zablokowany

Wróć do „Opinie”