Czego ci brakuje na tym forum ?

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.

Czy jesteś za dodaniem "systemu pochwał"??

Tak
47
62%
Nie
29
38%
 
Liczba głosów: 76

Awatar użytkownika
Grin
Posty: 117
Rejestracja: 01 marca 2009, 09:49
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Grin » 30 listopada 2009, 21:35

Forum jak każde inne musi się rozwijać, wzbogacając się o nowe możliwości. Tak jak to ujął w swojej ironii Tomy phpbb.pl ma wyznaczać standardy i świecić przykładem a bez innowacji jest to niemalże niemożliwe. Trzeba też pamiętać aby nie popadać ze skrajności w skrajność więc myślę że takie dodatki jak shoutbox to zły pomysł :)
Co do wyglądy nic bym nie zmieniał, jako grafik muszę przyznać że wszystko jest wykonane w przejrzysty, prosty i efektowny sposób a to najważniejsze ;)
Profesjonalne usługi phpBB3 - www.w-zielinski.pl :)

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Szkar43 » 30 listopada 2009, 21:54

Smuger pisze:Uparliście się strasznie na te zmiany. Osobiście, nie zmieniałbym nic na tym forum.
Shoutbox.. Prowadziłby on do bezsensownej dyskusji, oraz szukania pomocy na łatwiznę.
A co do systemu pochwał...
Zrozum człowieku i nie podnoś mnie ciśnienia chamskim postami ,bo Tobie zależy żeby to forum upadło, a z skąd wiem,sa sposoby na to żeby sie dowiedzieć, a starego lisa na padlinę nie złapiesz :lol:
wiesieks pisze:pomagamy za free bez dodatkowych profitów i samo dzięki wystarczy
Zgodzę się z wypowiedzią Wiesieksa.
To dołącz Wiesieksa na jego forum ,a nie wtrącaj sie w rozwój tego forum :idea:
Szkar43 pisze:co brakuje to nowego ładniejszego logo..
Twierdzisz, że to jest brzydkie? Co Ci w nim nie pasuje?[/quote]
Kiedyś zaproponowałem ale temat nikt dalej nie poruszył bo nie lubię pisać post pod postem chyba rozumiesz :!:
DaroPL choć na skakałem na Ciebie ty na mnie ,ale przeanalizuj dobrze co tu inni piszą.Oraz wiem i widzę że chcesz poprawić jakość phpbb.pl i za to masz plus.
Ps.DaroPL rozwijaj forum pokaż innym jak można zrobić porządny support ,a nie wracaj to epoki łupanego kamienia
lub nie stój w miejscu jak do tej pory, to szczere słowa w Twoim kierunku,nie po to żeby się podlizać...

Awatar użytkownika
Smuger
Zasłużony
Posty: 359
Rejestracja: 20 czerwca 2008, 19:37
Lokalizacja: phpbb_users

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Smuger » 30 listopada 2009, 22:55

Tomy, nie zrozumieliśmy się :wink:
Chodzi mi o takie "trochę" większe modyfikacje, które nie odegrałby żadnego sensu na tym forum np. Shoutbox, System pochwał... Forum jest wystarczająco zmodyfikowane po tym względem. A co za dużo to nie zdrowo. Oczywiście nie mam nic przeciwko drobnym zmianą. Szacie graficznej nie mam nic do zarzucenia, jest przejrzysta i trafna. Moim zdaniem trzeba się wziąć za stronę treściwą (Baza wiedzy) która przyciąga użytkowników.
Zrozum człowieku i nie podnoś mnie ciśnienia chamskim postami ,bo Tobie zależy żeby to forum upadło, a z skąd wiem,sa sposoby na to żeby sie dowiedzieć, a starego lisa na padlinę nie złapiesz :lol:
To dołącz Wiesieksa na jego forum ,a nie wtrącaj sie w rozwój tego forum :idea:
Zaprzeczasz sam sobie. Wiesz, że nie wiesz.. Wyobraź sobie, że mi też zależy na rozwoju tego forum, ale ty znów próbujesz wszczynać bezsensowną dyskusję, która nie ma żadnego celu w tym temacie i doprowadzi jedynie do kłótni. Pamiętaj, że też jestem człowiekiem, i mam prawo do własnego zdania. A jeśli chcesz mi po ubliżać to zapraszam na PW.

wiesieks
Zasłużony
Posty: 283
Rejestracja: 11 czerwca 2008, 06:27
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: wiesieks » 01 grudnia 2009, 13:37

Chciałbym tylko dodać od siebie, iż jestem jak najbardziej za rozwojem serwisu, jednakże uważam iż bez niektórych modów po prostu można się tu obejść a nawet i sprawiały by problemy..

- chat - był już tu przerabiany i się nie sprawdził (dlaczego myślę nie trzeba wyjaśniać)
- punkty, mod podziękuj - nie jestem do końca przekonany czy sprawdziłby się (dlaczego pisałem wcześniej: prawdopodobnie powstała by głupia "punktowa hierarchia" kto by miał weryfikować sposób ich przyznawania, zwłaszcza tych negatywnych o ile by występowały. Dodatkowo tego typu modyfikacje bardzo obciążają bazę danych dodatkowymi wpisami)
- za chwilę ktoś napisze to dodajmy jeszcze galerię, gry itp..

Po prostu uważam, iż forum suportowe powinno odznaczać się prostotą i posiadać tylko niezbędne modyfikacje - ale to tylko moje zdanie.

W celu poznania waszej opinii podpinam ankietę pod temat i upominam za formę dyskusji ...

Awatar użytkownika
Tomy
Posty: 193
Rejestracja: 13 września 2009, 15:28

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Tomy » 01 grudnia 2009, 15:26

Smuger szanuje twoje zdanie,jeżeli w jakikolwiek sposób cię to dotknęło "Przepraszam" i dodam ,że nie było to moją intencją.Chciałem tylko wyrazić ogólnie co myślę w formie ironii jak to słusznie zauważył Grin.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Szkar43 » 01 grudnia 2009, 18:02

Dodam na koniec tej dyskusji.Że mam wszystko chyba wiecie gdzie!Od dziś nie w trącam sie w rozwój tego forum,choć chciałem dać coś o siebie,Kiedyś były czasy co ludzie byli inni jak dziś,to tak samo jak na całym świecie wszystko przewraca się do góry nogami.Po forach widać tak samo tu,że nie jeden nic nie umie ale do rządzenia i wciskanie kitu innym to pierwsze miejsce ma.Fakt jak Tomy pisał ze lubię pomagać i za free,I mam takie forum co regulamin świeci przykładem i tam wole pomagać niż tu.Wiec od dziś nie liczcie na mnie,Kiedyś zrozumiecie moje słowa oby nie było za późno.Wspomnijcie jak kiedyś szkalowali phpbbhelp !!!
Ps.pomście czy to uczciwe za wgranie np.chata brać 25zł którego dodaje sie w 5 min,po prostu ja robie za free ,a inni w oczach widza kasę oraz wyzysk, a nowi co czytaj niech zrozumieją słowa te.
Smuger pisze: szukania pomocy na łatwiznę.
Po drugie jego słowa napisane jak widać raz idą w jednym kierunku ,a drugie w drugim.A jak go przycisnąłem to napisał:
Smuger pisze:ale ty znów próbujesz wszczynać bezsensowną dyskusję, która nie ma żadnego celu w tym temacie i doprowadzi jedynie do kłótni.
Dzięki takim i i innym użytkownikom wole sie,tu nie udzielać :evil:

Awatar użytkownika
Grin
Posty: 117
Rejestracja: 01 marca 2009, 09:49
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Grin » 01 grudnia 2009, 18:22

Myślę że nikt płakał nie będzie :D

Nie wszystko jest czarno białe tak jak to opisujesz. Fakt są ludzie, którzy czerpią z niewiedzy szarych użytkowników naciągając ich na tak wysokie kwoty za wykonanie prostego moda. Lecz są też ludzie którzy pomagają za free tylko że ostatnio kilka osób, które skorzystały z tych darmowych 'usług' zwróciło się do mnie abym naprawił błędy które Ci eksperci spowodowali. Są też osoby pracujące w tym temacie, które nie żądają wygórowanych opłat jednak swoją prace wykonują dokładnie bo mają doświadczenie i co najważniejsze wiedzę. Osobiście jestem przeciwnym takiemu naciąganiu ludzi, oferując 'profesjonalne usługi', które sprowadzają się do obsługi notepada ;) Jednak mogę z pełną świadomością zapewnić że na tym forum nie ma takich osób. A najlepiej kwestie takich wyborów pozostawmy tym, którzy jej szukają.
Profesjonalne usługi phpBB3 - www.w-zielinski.pl :)

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: daroPL » 01 grudnia 2009, 18:38

Chciałbym zauważyć, że zeszliście z tematu.

Awatar użytkownika
Smuger
Zasłużony
Posty: 359
Rejestracja: 20 czerwca 2008, 19:37
Lokalizacja: phpbb_users

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Smuger » 01 grudnia 2009, 18:44

Dodam na koniec tej dyskusji.Że mam wszystko chyba wiecie gdzie!Od dziś nie w trącam sie w rozwój tego forum,choć chciałem dać coś o siebie,Kiedyś były czasy co ludzie byli inni jak dziś,to tak samo jak na całym świecie wszystko przewraca się do góry nogami.Po forach widać tak samo tu,że nie jeden nic nie umie ale do rządzenia i wciskanie kitu innym to pierwsze miejsce ma.Fakt jak Tomy pisał ze lubię pomagać i za free,I mam takie forum co regulamin świeci przykładem i tam wole pomagać niż tu.Wiec od dziś nie liczcie na mnie,Kiedyś zrozumiecie moje słowa oby nie było za późno.Wspomnijcie jak kiedyś szkalowali phpbbhelp !!!
Ps.pomście czy to uczciwe za wgranie np.chata brać 25zł którego dodaje sie w 5 min,po prostu ja robie za free ,a inni w oczach widza kasę oraz wyzysk, a nowi co czytaj niech zrozumieją słowa te.
Piszesz strasznie nie składnie, nic nie trzyma się kupy. Nie wiesz co to przecinek, kropka i spacja. Translator pokemonizmu ledwie dał radę przetłumaczyć co tu napisałeś. Krytykuj spoko, ale z głową.
Ps.pomście czy to uczciwe za wgranie np.chata brać 25zł którego dodaje sie w 5 min,po prostu ja robie za free ,a inni w oczach widza kasę oraz wyzysk, a nowi co czytaj niech zrozumieją słowa te.
Niestety na to nic nie poradzimy. Są ludzie uczciwi i Ci mniej. Tylko po co to poruszasz ten temat tutaj?
szukania pomocy na łatwiznę.
Dziękuje, że przytoczyłeś moje słowa (choć je urwałeś z kontekstu)
Małe wyjaśnienie: Istnieje bowiem wiele osób, które nie radzą sobie z instalacją modów itd. Ich wypowiedzi kończą się praktycznie: "Nie umiem.. Robiłem to 100razy zrób to za mnie! Masz tu mój plik" Takich osób nie toleruję, bo zamiast poświęcić trochę więcej czasu, poczytać pokombinować (i przy tym się nauczyć na przyszłość) idą na skróty. Do tego zostało stworzone to forum! Aby naprowadzić, pomóc, lecz nie wykonać za niego całą robotę!.
Dzięki takim i i innym użytkownikom wole sie,tu nie udzielać :evil:
A idź i nie wracaj. Nikt Cię nie trzyma na tym forum. Znaj łaskę admina, że pozwala Ci się jeszcze wypowiadać.

wiesieks
Zasłużony
Posty: 283
Rejestracja: 11 czerwca 2008, 06:27
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: wiesieks » 01 grudnia 2009, 19:05

Od tej pory każde pojawiające się nie dotyczące tematu posty- zwłaszcza te prowadzące do niepotrzebnej dyskusji będą usuwane a ich autorzy otrzymywać będą ostrzeżenia!

Awatar użytkownika
Widmo
Zasłużony
Posty: 695
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:04
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Widmo » 12 stycznia 2010, 18:14

Działają komentarze w newsach na portalu? Bo dodałem wczoraj i do dziś nie jest widoczny.
Zapraszam na polskie forum ze zbiorami BBCode'ów - Kody, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Nie udzielam pomocy na PW, GG, mail. Wszelkie pytania proszę zadawać na forum.

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: jaroslw » 12 stycznia 2010, 18:20

Komentarze przed opublikowaniem muszą zostać zaakceptowane.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Szkar43 » 19 marca 2010, 22:59

Rzadko tu bywam imało pisze bo jak przysłowie mówi lepiej 2 złote w cieniu jak 5zł na słońcu.Jak widzę to phpbb3.pl daje czadu a tu nic ciekawego ino RSS .Na marginesie warto zmienić coś z wyglądu jak to zrobili na phpbb3.pl :idea:
Ostatnio zmieniony 21 marca 2010, 16:56 przez Szkar43, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Widmo
Zasłużony
Posty: 695
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:04
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Widmo » 20 marca 2010, 01:09

Szkar43 pisze:.Na marginesie warto zmienić coś z wyglądu jak to zrobili na phpbb3.pl :idea:
To jest żart? :lol:
Oni mają ohydny styl i na dodatek masa osób zadeklarowała, iż go zmieniają bo jest brzydki (również ja to zrobiłem). Styl na tym forum jest o niebo lepszy. Lepiej nie pisz czegoś na czym się nie znasz :P
Zapraszam na polskie forum ze zbiorami BBCode'ów - Kody, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Nie udzielam pomocy na PW, GG, mail. Wszelkie pytania proszę zadawać na forum.

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: jaroslw » 20 marca 2010, 13:05

Czy cykliczna zmiana stylu rzeczywiście jest wyznacznikiem ciekawości i jakości witryny? Nie sądzę. W międzyczasie zaszło trochę zmian od strony technicznej, więc mogą nie być widoczne na pierwszy rzut oka. Styl phpbb3.pl zbudowany przy użyciu CSS3 może jest i fajny (w sensie technicznym), ale nie zapominajmy, że wiele osób korzysta jeszcze ze starszych przeglądarek (i nie mam tu na myśli Internet Explorer 6, a np. Firefoksa 3.5, w którym wcześniej wspomniane forum nie chodziło zbyt płynnie). Wydaje mi się, że forum wsparcia to nie najlepsze miejsce na takie eksperymenty.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie”