Post Expire

Forum przeznaczone dla osób poszukujących modyfikacji do phpBB 3.0.x oraz ich polskich lokalizacji.
question
Posty: 4
Rejestracja: 13 grudnia 2011, 11:58

Post Expire

Post autor: question » 14 października 2015, 12:09

Witam,
szukam moda, dzięki któremu będę mógł ustawić na temacie datę jego ważności. Po przekroczeniu tej daty temat ma zostać automatycznie skasowany.

znalazłem Post Expire 1.0.3, ale nie działa na wersji 3.0.10
https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=1324895


Pozdrawiam

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Post Expire

Post autor: Aviator » 14 października 2015, 13:06

Dlaczego nie działa?
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

question
Posty: 4
Rejestracja: 13 grudnia 2011, 11:58

Re: Post Expire

Post autor: question » 14 października 2015, 14:19

Przy próbie instalacji moda otrzymuję poniższy komunikat:

One or more install actions failed. Please review the actions below, make any adjustments and retry. You may continue with the installation even though some of the actions failed. This is not recommended and may cause your board to not function correctly.

Find

Kod: Zaznacz cały

		<li class="row<!-- IF topicrow.S_ROW_COUNT is even --> bg1<!-- ELSE --> bg2<!-- ENDIF --><!-- IF topicrow.S_POST_ANNOUNCE --> announce<!-- ENDIF --><!-- IF topicrow.S_POST_STICKY --> sticky<!-- ENDIF --><!-- IF topicrow.S_TOPIC_REPORTED --> reported<!-- ENDIF -->">
Replace With

Kod: Zaznacz cały

<li class="row<!-- IF topicrow.S_CHANGE_COLOUR --> bg3<!-- ELSEIF topicrow.S_ROW_COUNT is even --> bg1<!-- ELSE --> bg2<!-- ENDIF --><!-- IF topicrow.S_POST_ANNOUNCE --> announce<!-- ENDIF --><!-- IF topicrow.S_POST_STICKY --> sticky<!-- ENDIF --><!-- IF topicrow.S_TOPIC_REPORTED --> reported<!-- ENDIF -->">
The Find specified by the MOD could not be found

i jeszcze tutaj

Find

Kod: Zaznacz cały

<td class="gensmall" width="100%"><div style="float: {S_CONTENT_FLOW_BEGIN};">&nbsp;<b>{L_POST_SUBJECT}:</b> {postrow.POST_SUBJECT}</div><div style="float: {S_CONTENT_FLOW_END};"><!-- IF S_IS_BOT -->{postrow.MINI_POST_IMG}<!-- ELSE --><a href="{postrow.U_MINI_POST}">{postrow.MINI_POST_IMG}</a><!-- ENDIF --><b>{L_POSTED}:</b> {postrow.POST_DATE}&nbsp;</div></td>
In-Line Find
{postrow.POST_SUBJECT}
The In-Line Find specified by the MOD could not be found. The Find specified by the MOD could not be found


Nawet jeżeli użyję opcji FORCE INSTALL nie mam dojścia do ustawień moda wg dokumentacji (ACP -> POSTING -> Messages -> Post expire settings)

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Post Expire

Post autor: Aviator » 14 października 2015, 14:39

Wykonaj instalacje ręcznie.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Poszukiwania”