[NV advanced last topic titles 1.2.3] Nie działa mod.

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Marek607
Posty: 27
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 22:38
Kontakt:

[NV advanced last topic titles 1.2.3] Nie działa mod.

Post autor: Marek607 » 27 stycznia 2009, 10:42

NV advanced last topic titles 1.2.3
nickvergessen
Wersja modyfikacji:1.2.3
3.0.4
Hermes & prosilver
http://www.power-site.pl
http://www.phpbb.pl/pliki-k16/126/

Dokładny opis problemu:
Witam
Zainstalowałem ten mod na swoim forum i nie działa
Tzn próbowałem do w stylu prosilver oraz hermes który mam jako domyślny.

Taki kod mam w pliku forumlist_body stylu Hermes :

Kod: Zaznacz cały

<!-- IF forumrow.LAST_POST_TIME -->
					<p class="topicdetails">{forumrow.LAST_POST_TIME}</p><!-- IF forumrow.LAST_TOPIC_TITLE_SHORT --><a style="font-weight: bold;" href="{forumrow.U_LAST_TOPIC}" title="{forumrow.LAST_TOPIC_TITLE}">{forumrow.LAST_TOPIC_TITLE_SHORT}</a><br /><!-- ELSEIF forumrow.LAST_POST_SUBJECT_SHORT --><a style="font-weight: bold;" href="{forumrow.U_LAST_POST}" title="{forumrow.LAST_POST_SUBJECT}">{forumrow.LAST_POST_SUBJECT_SHORT}</a><br /><!-- ENDIF -->
					<p class="topicdetails">{forumrow.LAST_POSTER_FULL}
						<!-- IF not S_IS_BOT --><a href="{forumrow.U_LAST_POST}">{LAST_POST_IMG}</a><!-- ENDIF -->
					</p>
				<!-- ELSE -->
					<p class="topicdetails">{L_NO_POSTS}</p>
				<!-- ENDIF -->
			</td>
		</tr>
		<!-- ENDIF -->
	<!-- ENDIF -->
A takie w zakładce mody w PA:


number of chars, display on the page: 64
last posttitle: Tak
enable NV advanced last topic titles MOD: tak

Proszę o pomoc.

EDIT: Mod już działa :) Poprostu wkleiłem w forumlist_body.php kod w nowe linijce.
:wink:
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2009, 17:58 przez daroPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Oznaczam jako rozwiązany

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”