[mChat] Wiadomości wychodzące za ramke.

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Taktyczny
Posty: 2
Rejestracja: 02 marca 2015, 17:26

[mChat] Wiadomości wychodzące za ramke.

Post autor: Taktyczny » 02 marca 2015, 18:59

Witam!
Udało mi się zainstalować mChat na phpBB 3.0.12. Niestety mam pewien problem a mianowicie przy dużej ilości wiadomości wychodzą one poza ramke chatu tworząc coś takiego:
Obrazek
Całkiem możliwe że to błąd w ustawieniach gdyż nie do końca wiem co za co odpowiada :?
EDIT.
Pobawiłem się z ustawieniami w PA i to na 100% nie jest błąd złych ustawień.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [mChat] Wiadomości wychodzące za ramke.

Post autor: Aviator » 02 marca 2015, 21:12

Czy zrobiłeś wszystko to co można znaleźć w wyszukiwarce na naszym forum związane z tym problemem?
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Taktyczny
Posty: 2
Rejestracja: 02 marca 2015, 17:26

Re: [mChat] Wiadomości wychodzące za ramke.

Post autor: Taktyczny » 02 marca 2015, 21:37

Sprawdzałem czy były już tematy z podobnym problemem lecz nic nie mogłem znaleźć. Reinstall jak narazie nie pomógł, a innych rozwiązań nie widziałem.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [mChat] Wiadomości wychodzące za ramke.

Post autor: Aviator » 02 marca 2015, 23:51

Czasem tez jest dobrze użyc google z dodatkiem site:phpbb.pl
Pierwsze z brzegu dwa tematy z setek poruszanych na tym forum z tym problemem.
viewtopic.php?f=59&t=16649
viewtopic.php?f=59&t=16580
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”