[AutoMod] Problem z zainstalowanymi modami

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Muffi
Posty: 49
Rejestracja: 03 stycznia 2015, 18:27

[AutoMod] Problem z zainstalowanymi modami

Post autor: Muffi » 03 stycznia 2015, 18:35

Witam

Mam pewien problem. Otóż zainstalowałem AutoModa i wszystko przebiegło poprawnie. Problem pojawia się dopiero po instalacji innych modów. W zakładce .Mod nie wyświetlają się poprawnie informacje, opisy modyfikacji tylko jakieś znaczniki. Wygląda to tak jak na obrazku. Problem dotyczy innych modów także, nie tylko Tapatalaka. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu....
Załączniki
Problem.jpg
(28.8 KiB) Pobrany 13414 razy

Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: [AutoMod] Problem z zainstalowanymi modami

Post autor: Zyleta » 03 stycznia 2015, 19:06

Brak plików językowych, nie wiem czy to automod je pomija, czy nie ma ich w tych modyfikacjach, ale przegraj pliki z folderu language/en (z modyfikacji), do siebie do folderu language/pl (zmiany wprowadzone przez moda w plikach językowych też będziesz musiał wprowadzić w odpowiednich miejscach plików językowych dla "pl")

Muffi
Posty: 49
Rejestracja: 03 stycznia 2015, 18:27

Re: [AutoMod] Problem z zainstalowanymi modami

Post autor: Muffi » 04 stycznia 2015, 08:22

Witam

Dzięki. Rzeczywiście brakowało plików językowych. Skopiowałem i wszystko wróciło do normy.....

Pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”