[NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
MaRRcin929
Posty: 47
Rejestracja: 22 marca 2013, 01:40
Lokalizacja: Śląsk

[NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: MaRRcin929 » 30 listopada 2014, 14:12

Koledzy co można zrobić zeby linki prowadziły do nieprzeczytanego postu, a jeśli takich nie ma to nie prowadziły do pierwszego (tak jak jest to oryginalnie) tylko ostatniego postu ? Bardzo mi na tym zależy.

I przy okazji da się zrobić tak żeby zamiast wyświetlać "To forum jest chronione" gdy nie jestem zalogowany (zablokowany dostęp do działów na całym forum) nie wyświetlało się nic, tak jak by modyfikacja była wyłączona ?

Pozdrawiam

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: Aviator » 30 listopada 2014, 21:26

Poszukaj w wyszukiwarce bo to było nie raz poruszane.
MaRRcin929 pisze:I przy okazji da się zrobić tak żeby zamiast wyświetlać "To forum jest chronione" gdy nie jestem zalogowany (zablokowany dostęp do działów na całym forum) nie wyświetlało się nic, tak jak by modyfikacja była wyłączona ?
Ale jak, pokazuje w tabeli ostatnich poruszanych tematów na forum, że "To forum jest chronione"?
Podaj adres forum.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

MaRRcin929
Posty: 47
Rejestracja: 22 marca 2013, 01:40
Lokalizacja: Śląsk

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: MaRRcin929 » 30 listopada 2014, 22:21

Zgodnie z życzeniem po razu drugi przejrzałem to: search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=topics&key ... pic+Titles ponieważ przed napisaniem tego tematu zrobiłem dokładnie to samo i nie znalazłem żadnego rozwiązania na moj problem. Za drugim razem niestety też nie. ;) Wiem, ze ta modyfikacja odpowiada za umieszanie linku do ostatniego tematu, ale mi chodzi o przenoszenie do ostatniego posta w razie gdy wszystkie są przeczytane, a tej opcji brak w ustawieniach.
Jedynie przenosi do pierwszego posta w razie gdy wszystkie są przeczytane. Zresztą to już napisałem w pierwszym poście. ;)

Co do drugiej sprawy to chodzi mi o to:

Obrazek

Żeby zamiast tego się nic nie wyświetlało tak jak by modyfikacja była wyłączona.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: Aviator » 30 listopada 2014, 23:46

A tak się zapytam po za tematem, bardzo nie lubie takich roszczeniowych podejść, ale na innym forum nie pomogą?
MaRRcin929 pisze:Widze Panowie ze na tym forum nie uzyskam odpowiedzi ... hmm w takim razie dzieki
powiązane z tematem viewtopic.php?f=59&t=16687&hilit=topic
MaRRcin929 pisze:I przy okazji da się zrobić tak żeby zamiast wyświetlać "To forum jest chronione" gdy nie jestem zalogowany (zablokowany dostęp do działów na całym forum) nie wyświetlało się nic, tak jak by modyfikacja była wyłączona ?
Korzystałem z tego moda i czegoś takiego nie było, to muszą być złe ustawienia uprawnień z Twojej strony.

Co do reszty to w dzień przesle gotowy kod.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

MaRRcin929
Posty: 47
Rejestracja: 22 marca 2013, 01:40
Lokalizacja: Śląsk

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: MaRRcin929 » 01 grudnia 2014, 00:25

Wybacz za moje roszczeniowe podejście do sprawy, ale ja staram się dużo szukać po różnych forach zanim udzielę się na jakimś forum, a jak już się udzielam to staram się opisać problem jak najdokładniej umiem, mimo wszystko nie wiedzieć czemu ciężko znaleźć pomoc ponieważ na wielu forach panuje trend:
Było... Szukaj !!
A tego nie lubię gdy czegoś nie ma a jednak takie hasło pada :) Gdyby było to najprawdopodobniej nie było by tego tematu ;)
A w pierwszym poście zaznaczyłem:
a jeśli takich nie ma to nie prowadziły do pierwszego (tak jak jest to oryginalnie) tylko ostatniego postu
Więc wybacz za uszczypliwość ;) Po prostu już nie wiem jak pisać na forach dot. phpBB3 żeby uzyskać jakąś pomoc :(

A jeśli chodzi o ustawienia uprawnien to w ustawieniach modyfikacji jest:

Obrazek

I jest adnotacja nawet że w przypadku braku nieprzeczytanych kieruje na pierwszy post, a mi właśnie chodzi żeby w tym przypadku kierowało do ostatniego. Wybranie drugiej opcji odpada bo mimo nowych postów i tak kieruje do ostatniego ;)

Jeśli chodzi o poprzedni temat to niestety dalej próbuję dojść po nocach samemu

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: Aviator » 01 grudnia 2014, 01:53

MaRRcin929 pisze:Więc wybacz za uszczypliwość ;)
Wybaczam ;)
MaRRcin929 pisze:Po prostu już nie wiem jak pisać na forach dot. phpBB3 żeby uzyskać jakąś pomoc
Z chęcią bym poznał adresy tych forum.
MaRRcin929 pisze:I jest adnotacja nawet że w przypadku braku nieprzeczytanych kieruje na pierwszy post, a mi właśnie chodzi żeby w tym przypadku kierowało do ostatniego. Wybranie drugiej opcji odpada bo mimo nowych postów i tak kieruje do ostatniego ;)
Rozumiem, czyli ma prowadzić do pierwszego nie przeczytanego postu w danym temacie.

PS.
W dzień kodzik prześle w nowym poście.

PS2.
Nie raz podawałem rozwiązanie związku z tym na naszym forum i popatrz wyszukiwarka nie wyłapuje, także ... :oops:
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Awatar użytkownika
Bielu
Zasłużony
Posty: 512
Rejestracja: 17 marca 2011, 07:49
Kontakt:

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: Bielu » 01 grudnia 2014, 09:07

Aviator chyba nawet ja z tym pomagałem:), więc dziwne że wyszukiwarka nie wyłapuje :)
Uwaga! pomoc poza forum jest odpłatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogłem? Podziękuj, dając like: https://www.facebook.com/webdeveloperbielu
=====================
Kodowanie styli, modowanie phpbb3 oraz innych skryptów: Webdeveloper Bielu

MaRRcin929
Posty: 47
Rejestracja: 22 marca 2013, 01:40
Lokalizacja: Śląsk

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: MaRRcin929 » 04 grudnia 2014, 22:29

Aviator pisze:Z chęcią bym poznał adresy tych forum.
BBCode ;)
Aviator pisze:Rozumiem, czyli ma prowadzić do pierwszego nie przeczytanego postu w danym temacie.
Dokładnie tak, ale tylko w przypadku gdy nie ma nieprzeczytanych ;)
Aviator pisze:na naszym forum i popatrz wyszukiwarka nie wyłapuje, także ... :oops:
Czyli złe nazewnictwo eliminuje trafne wyszukanie ?? :)

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: Aviator » 07 grudnia 2014, 02:47

Kod: Zaznacz cały

<dd class="lastpost"><span>
						<!-- IF forumrow.U_UNAPPROVED_TOPICS --><a href="{forumrow.U_UNAPPROVED_TOPICS}">{UNAPPROVED_IMG}</a><!-- ENDIF -->
						<a href="{forumrow.U_LAST_POST}">{LAST_POST_IMG}{forumrow.LAST_POST_TIME}</a><br/>
						<!-- IF forumrow.LAST_POST_TIME --><dfn>{L_LAST_POST}</dfn>  <!-- IF S_ALTT_ACTIVE --><!-- IF forumrow.ALTT_LINK_NAME_SHORT != '' --><a <!-- IF ALTT_STYLE -->style="{ALTT_STYLE}"<!-- ENDIF --> href="{forumrow.U_ALTT_LINK}" title="{forumrow.ALTT_LINK_NAME}">{forumrow.ALTT_LINK_NAME_SHORT}</a><!-- ELSE -->{L_ALTT_PROTECTED}<!-- ENDIF --><br /><!-- ENDIF --><!-- IF forumrow.LAST_POST_LINK -->{forumrow.LAST_POST_LINK}<br/><!-- ENDIF -->{L_POST_BY_AUTHOR} {forumrow.LAST_POSTER_FULL}
						<!-- IF not S_IS_BOT --><a href="{forumrow.U_LAST_POST}">{LAST_POST_IMG}</a> <!-- ENDIF --><br /><!-- ELSE -->{L_NO_POSTS}<br />&nbsp;<!-- ENDIF --></span>
					</dd>
Podmień swój kod na ten powyższy.
Przed tytułem tematu będziesz miał datę ostatniego posta i ją zrobiłem jako odnośnik do nowego posta oraz po przeczytaniu nowego posta będzie kierował do ostatniego posta w temacie tak jak chciałeś. Odnośnik od modyfikacji zostaje bez zmian.



PS.
Tak sobie sprawdzam działanie tego moda i działa inaczej niż to opisałeś, po skierowaniu do nieprzeczytanego posta później kieruje do ostatniego posta w temacie. No chyba, że ja coś tu nie rozumiem.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Hubal
Posty: 11
Rejestracja: 02 grudnia 2014, 11:02

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: Hubal » 10 grudnia 2014, 14:29

A czy na 3.0.12 zadziała mod NV advanced last topic titles

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: Aviator » 10 grudnia 2014, 17:25

Tak
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Hubal
Posty: 11
Rejestracja: 02 grudnia 2014, 11:02

Re: [NV Last Topic Titles] Link do ostatniego posta

Post autor: Hubal » 11 grudnia 2014, 00:20

Dzięki wszystko działa. :D

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”