[mchat] 2 problemy

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
kris123
Posty: 3
Rejestracja: 09 września 2014, 10:20

[mchat] 2 problemy

Post autor: kris123 » 09 września 2014, 10:30

Witam
Mam problem z instalacją mchata. Mianowicie po instalacji nie widzę w panelu działu "użytkownicy i grupy". Więc zanim napisałem o pomoc starałem się kombinować ( takie polskie przyzwyczajenie). I po podmianie pliku o ścieżce Open: includes/acp/acp_users.php na orginalny, mogłem mieć dostęp do tego działu. Zapytam jeszcze czy problem może wynikać z edycji plików w wordpadzie.
Druga sprawa mchat nie wyświetla mi się w stylu acidtech

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [mchat] 2 problemy

Post autor: Aviator » 09 września 2014, 10:37

1. Używaj notepad++
2. Wykonales edycję na plikach tego stylu?
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

kris123
Posty: 3
Rejestracja: 09 września 2014, 10:20

Re: [mchat] 2 problemy

Post autor: kris123 » 09 września 2014, 10:41

1. Już pobieram. Ale czy to rozwiąże problem ?
2. Nie na podstawowym. Dzieki za pomoc

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [mchat] 2 problemy

Post autor: Aviator » 09 września 2014, 10:48

1. Jak dobrze wykonasz instrukcję, to pomoże.
2. Tylko wykonaj instrukcję dla stylu na którym bazuje twój styl i niezapomnij skopiować plików do tego stylu.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”