WP + PHPbb (wp united)

Dyskusje na temat modyfikowania i tworzenia stylów do phpBB 3.0.x oraz spraw związanych z szablonami, motywami i zestawami obrazków.
dirty
Posty: 3
Rejestracja: 02 grudnia 2014, 20:14

WP + PHPbb (wp united)

Post autor: dirty » 02 grudnia 2014, 20:29

Cześć
Szukam optymalnego rozwiązania do mojej strony. Więc zdecydowałem się się na zestaw Wordpres + phpbb za pomocą wp united. Instalacja przebiegła poprawnie i wszystko fajnie działa. Ale pojawia się problem z cms szablonu forum. Przyznam że nie znam się na tym więc udałem sie do źródła czyli twórcy szablonu (tak się składa że się znamy) ale i on nie wiedział jak to naprawić. Mianowicie kiedy wybieram phpbb wewnątrz wordpres styl się psuje. Kombinowałem z szerokościami itp ale nic nie pomogło. Sprawdzałem inne szerokie templety worpresa i problem ten sam. Wygląda to tak Obrazek

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: WP + PHPbb (wp united)

Post autor: Aviator » 03 grudnia 2014, 01:38

dirty pisze:kiedy wybieram phpbb wewnątrz wordpres
Jak wewnątrz wordpres? Na stronie WP jak jesteś i przechodzisz na forum poprzez odnośnik w menu WP to tak się dzieje?
Podaj adres witryny.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

dirty
Posty: 3
Rejestracja: 02 grudnia 2014, 20:14

Re: WP + PHPbb (wp united)

Post autor: dirty » 03 grudnia 2014, 09:57

WP united daje możliwość integracj równie z pozycji szablon wp wewnątrz Wordpres i na odwrót. Obrazek. Można również zmienić co pozostanie z naszego szablonu Obrazek

dirty
Posty: 3
Rejestracja: 02 grudnia 2014, 20:14

Re: WP + PHPbb (wp united)

Post autor: dirty » 03 grudnia 2014, 09:58


Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: WP + PHPbb (wp united)

Post autor: Aviator » 03 grudnia 2014, 22:33

Szczerze mówiąc to nie znam tego dodatku, ale wydaje mi się, że przy włączeniu go z tego poziomu co opisałeś, zostaje coś pominięte ze stylu, na rzecz WP, gdzie przykładowo może być tak, że WP korzysta z własnych nie których arkuszy css. lub korzysta z dwóch na raz z phpbb i WP

Druga opcja, to może trzeba skopiować styl phpbb3 gdzieś do lokalizacji tego dodatku lub w WP wskazać mu ścieżkę do stylu phpbb3
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Awatar użytkownika
Bielu
Zasłużony
Posty: 512
Rejestracja: 17 marca 2011, 07:49
Kontakt:

Re: WP + PHPbb (wp united)

Post autor: Bielu » 04 grudnia 2014, 21:00

to działa innaczej, ten dodatek jest bardzo zły pod względem hybrydowania themów, lepiej zakodować ręcznie, ponieważ on osadza them oryginalny w them drugiego skryptu...
Uwaga! pomoc poza forum jest odpłatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogłem? Podziękuj, dając like: https://www.facebook.com/webdeveloperbielu
=====================
Kodowanie styli, modowanie phpbb3 oraz innych skryptów: Webdeveloper Bielu

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”