skrzynka wiadomości

Dyskusje na temat modyfikowania i tworzenia stylów do phpBB 3.0.x oraz spraw związanych z szablonami, motywami i zestawami obrazków.
Soba
Posty: 5
Rejestracja: 02 czerwca 2013, 17:46

skrzynka wiadomości

Post autor: Soba » 05 czerwca 2013, 21:12

Dobry mam taki mały problem otóż nie wiem gdzie edytować i jaki plik żeby ten napis "udzielone ostrzeżenie" nie wchodził w obrazek


tutaj obrazek: http://scr.hu/0s0x/f64ju

i drugie pytanie mam inny styl niż prosilver i na tamtym dobrze widać tę ramkę tak na zielono, a na moim stylu widać tak nijako http://scr.hu/0s0x/y83xx

szukam pół dnia żeby to jakoś "uwidocznić"...

/// chyba zły dział :<

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: skrzynka wiadomości

Post autor: jaroslw » 07 czerwca 2013, 10:08

Na podstawie obrazka mogę tylko stwierdzić, żebyś szukał w pliku viewforum_body.html albo plikach CSS.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Soba
Posty: 5
Rejestracja: 02 czerwca 2013, 17:46

Re: skrzynka wiadomości

Post autor: Soba » 07 czerwca 2013, 20:45

Nie znajdę tego żeby edytować i jakoś naprawić to "wchodzenie" tekstu w obrazek, phpbb3 mam od 3 dni :|

Ze źródła takie coś znalazłem co do tych wiadomości

Kod: Zaznacz cały

<p>Zapełnienie folderu: 2%. Liczba wiadomości w folderze: 1 z 50 możliwych do przechowywania.</p>
		<div class="buttons">
			<div class="newpm-icon"><a href="./ucp.php?i=pm&mode=compose" accesskey="n" title="Tworzenie wiadomości"><span></span>Tworzenie wiadomości</a></div>			
		</div>
	
	<ul class="linklist">
		<li class="rightside pagination">
			1 wiadomość • Strona <strong>1</strong> z <strong>1</strong>
		</li>
	</ul>
		
		<ul class="topiclist">
			<li class="header">
				<dl>
					<dt>Wiadomość</dt>
					<dd class="mark">Zaznacz</dd>
				</dl>
			</li>
		</ul>
		<ul class="topiclist cplist pmlist">

		
			<li class="row bg2 pm_friend_colour">
				<dl class="icon" style="background-image: url(./styles/absolution/imageset/topic_read.gif); background-repeat: no-repeat;">
					<dt>

						
							<a href="./ucp.php?i=pm&mode=view&f=0&p=2" class="topictitle">UYtuutr</a>
						 <br>
						autor <a href="./memberlist.php?mode=viewprofile&u=54" style="color: #3399FF;" class="username-coloured">Abu</a> » 05 cze 2013, 20:32
					</dt>

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”