Strona 1 z 1

Logowanie i automatyczne przekierowanie

: 29 kwietnia 2009, 09:00
autor: tom933
Założyłem dziś forum nowe na serwerze http://www.funpic.de/ i mam taki problem
gdy próbuje sie logować na forum wpisuje login i haslo poprawnie jest już komunikat "Zostałeś zalogowany pomyślnie." ale przekierowuje mnie na jakąś inną strone (jakąś "iLove" czy jakoś tak) ale gdy podczas pszekierowania strony klikne powrót do strony głównej to jest ok podobnie jest jak sie loguje do panelu amina
Dodam że to nie wina stylu bo mam dwa style : sublilver2 i prosilver

forum: http://tom9333.to.funpic.de/Forum/
Wersja: phpbb-3.0.4

Re: Logowanie i automatyczne przekierowanie

: 29 kwietnia 2009, 10:03
autor: dezerter_af
Na początek proponuję zmianę hostingu :)
Zobacz sobie jatsu.pl oraz uggo.pl
Następnie, ściągnij paczki z supportu oficjalnego i zainstaluj. I nie będzie już problemów. Radzę zrobić to szybko zanim jeszcze nie masz dużo userów i nic zrobionego na forum.

Re: Logowanie i automatyczne przekierowanie

: 29 kwietnia 2009, 13:34
autor: tom933
Tylko jest mały problem z tymi serwerami w jednym jest zamknięta rejestracja a w drugim po rejestracji nie moge się zalogować wyskakuje mi
Próbujesz odwiedzić adres http://www.uggo.pl:2222/CMD_LOGIN, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.
Założyłem konto na http://www.prv.pl

Re: Logowanie i automatyczne przekierowanie

: 29 kwietnia 2009, 16:16
autor: dezerter_af
To, że coś nie działa znaczy, że będzie działać zaraz. Tak jak masz podane w quote które podałeś. Bo u mnie działa wszystko poprawnie :)

Re: Logowanie i automatyczne przekierowanie

: 30 kwietnia 2009, 08:31
autor: tom933
Dzięki za pomoc, założyłem konto na CBA.pl i już jest ok :)

Re: Logowanie i automatyczne przekierowanie

: 30 kwietnia 2009, 11:59
autor: dezerter_af
sry za OT ale znów nie trafileś z hostingiem :p bardzo często baza pada i są serwery przeciążone + do tego reklama :/ ale i tak według mnie jeden z najlepszych darmowych : )