instalacja phpbb beta5

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
Bebolek
Posty: 52
Rejestracja: 02 kwietnia 2006, 08:41

instalacja phpbb beta5

Post autor: Bebolek » 20 marca 2007, 08:56

Dlaczego niemoge zainstalowac forum phpbb beta5 na moim serwerze ?
Klikam install, pozniej daje next i mam od razu again test i juz wiecej niema nic, a forum nie jest zainstalowane.
Zobaczcie
Jak to forum zainstalowac na moim serwerze ?

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 20 marca 2007, 10:49

jest to wersja testowa dla doswiadczonych użytkowników skoro nie umiesz tego nawet zainstalować to po co sie bierzesz ??
daruj sobie bo szkoda abyś zaśmiecał jakiś serwer instalując wersje beta i nie umiejąc jej zabezpieczyć

polecam zajrzeć również do słownika polsko - angielskiego bo wyraźnie jest na czerwono to co jest źle ustawione.
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Bebolek
Posty: 52
Rejestracja: 02 kwietnia 2006, 08:41

Post autor: Bebolek » 20 marca 2007, 16:56

mateusz pisze:skoro nie umiesz tego nawet zainstalować to po co sie bierzesz ??
Poniewaz chcialem miedzy innym wyprobowac nowe forum 3.0 i zobaczyc jak wyglada i jak dziala u mnie na serwerze. Moze mi ktos pomoze to forum wreszcie zainstalowac, bardzo bylbym wdzieczny za pomoc.

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 20 marca 2007, 16:59

mateusz pisze:polecam zajrzeć również do słownika polsko - angielskiego bo wyraźnie jest na czerwono to co jest źle ustawione.
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”