panel admina

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
simmonn
Posty: 2
Rejestracja: 16 października 2006, 17:45

panel admina

Post autor: simmonn » 16 października 2006, 17:51

czy w tej wersji tez nalezy cos poprawic w kodzie by Mój zmienny IP nie przeszkadzało w logowaniu sie do panelu administarcyjnego niestety wylogowuje mnie co pochwile prosze o pomoc... ale nie piszcie 'OBYŁO JUZ POSZUKAJ" jesli juz to prosze o dokladny link do tematu z tym problemem ale do wesji 3.0

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 16 października 2006, 18:36

a co ma iP do logowania ??

o logowaniu było sporo i to nie tylko do 3

radze czytać i szukać lepiej
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

simmonn
Posty: 2
Rejestracja: 16 października 2006, 17:45

Post autor: simmonn » 16 października 2006, 19:21

jakos wiedzialem za tak napiszesz ano bylem ale kod wersji 2 rozni sie od 3 a ja programista nie jestem...
a co ma IP skoro moj ip zmienia sie co sekunde to program traktuje to jako probe wlamania sie na konto i wyrzuca mnie i to otto...

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 17 października 2006, 16:57

simmonn pisze:moj ip zmienia sie co sekunde
nigy o tak częstych zmianacha nie słyszałem. jakoś mi to nie pasuje.
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”