Zmiananazwy indexu strony

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
witcher86
Posty: 14
Rejestracja: 15 marca 2015, 10:58

Zmiananazwy indexu strony

Post autor: witcher86 » 15 marca 2015, 13:11

Witam

Mam problem ze zmianą nazwy indexu na forum. Gdy jest otwarte forum to w nazwie karty w przeglądarce internetowej widnieje napis "twoja_domena.pl" i nie mogę tego zmienić.
Próbowałem modyfikować overall_header.html tak jak znajdowałem do tego instrukcję nic to nie dało. Tak samo próbowałem z edycją common.php. Jedyne co się udało zdziałać po zmianie INDEX w tych plikach to było wyświetlane tak "twoja_domena.pl (mój tekst)". Mogłem dodać tekst po tym napisie twoja domena ale w żaden sposób nie mogę znaleźć jak usunąć sam ten teks "twoja_domena".

Korzystam z tego stylu SpringTime 3.0.12
Styl stworzony na podstawie subSilver
Wersja phpbb 3.0.12
Strona mojego forum: knieja-reaktywacja.cba.pl

Jeśli ktoś wie jak pomóc to będę wdzięczny.

Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: Zmiananazwy indexu strony

Post autor: Zyleta » 15 marca 2015, 17:51

Najciemniej pod latarnią..

Zobacz w panelu administratora w ustawieniach witryny, czegoś takiego jak "Nazwa Witryny". Myślę, że to powinno pomóc (nie pamiętam jak to było na 3.0.12, w każdym razie na 100% w panelu administratora w ustawieniach strony/witryny zmieniało się nazwę swojego forum)

witcher86
Posty: 14
Rejestracja: 15 marca 2015, 10:58

Re: Zmiananazwy indexu strony

Post autor: witcher86 » 15 marca 2015, 18:16

Dzięki wielkie :D zadziałało. A ja mieszałem w kodzie strony bez skutku..

witcher86
Posty: 14
Rejestracja: 15 marca 2015, 10:58

Re: Zmiananazwy indexu strony

Post autor: witcher86 » 15 marca 2015, 19:49

A wiecie jak zmienić w tym przypadku :

Gdy wchodzi się w forum dalej to jest np. tak "Knieja/Wyświetl temat - Zrzuty" lub "Knieja/Zobacz forum - Zrzuty jeleni i nie tylko..." (Zamiast "/" jest kropka nie wiem jak ją tu wstawić) i niepożądane jest tutaj słowo "Wyświetl temat" lub "Zobacz forum" czyli ta druga pozycja. Jak to usunąć żeby od razu wyświetlało "Zrzuty" czy "Zrzuty jeleni i nie tylko..." zaraz po nazwie strony ?

Gdyby ktoś miał pomysł to chętnie przetestuję ;)

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”