Strona 1 z 1

Zla zawartosc pliku

: 20 maja 2005, 21:14
autor: dario
Witam
Ja po wgraniu mam nastepujacy blad
Nie mozesz zainstalowac forum, poniewaz niektore pliki maja zla zawartosc (sa uszkodzone). Jezeli nie edytowales zadnych plikow, oznacza to, ze wystapily problemy z ich uploadem na serwer. Sprobuj ponownie wgrac pliki, ktore sa wyswietlone ponizej

Szczegoly:
includes/emailer.php - Zla zawartosc pliku ! Suma kontrolna: [ e93f8b75d78ec18b8776cdf24d205c18 ]
includes/functions.php - Zla zawartosc pliku ! Suma kontrolna: [ e31b1ce6a70ba77b3b711ebb5da21a2d ]

Jezeli zmieniales zawartosc plikow celowo, kliknij TUTAJ zeby zainstalowac forum. Ale TYLKO w tym przypadku! Jezeli sciagnales oryginalny pakiet ze strony http://przemo.org/phpBB2 i nie zmieniales zadnych plikow, wgraj je ponownie na serwer. W innym przypadku forum nie bedzie pracowalo prawidlowo!
no i kilka krotnie podmienialem te dwa pliki i nadal to samo co zrobic?

: 21 maja 2005, 07:42
autor: enduro91
Wiem że można to zmienić w jakimś pliku (sume kontrolną) ale nei mam dostępu do phpbb by przemo (przemo.org nie działa)

: 21 maja 2005, 07:44
autor: Fear
enduro91 pisze:Wiem że można to zmienić w jakimś pliku (sume kontrolną) ale nei mam dostępu do phpbb by przemo (przemo.org nie działa)
check_files.php

: 21 maja 2005, 16:38
autor: dario
A moge prosic o jasniejsza odpowiedz w ktorym miejscu to zmienic.

: 21 maja 2005, 19:30
autor: Fear
dario pisze:A moge prosic o jasniejsza odpowiedz w ktorym miejscu to zmienic.
nie wiem czy wiesz, ale przemo zabronił modyfikowanie tego pliku
Więc błąd tkwi w Twoim przesyle.
Albo masz źle ściągnięte pliki.