Rangi z poświatą

Dyskusje na temat modyfikowania i tworzenia stylów do phpBB 3.3.x oraz spraw związanych z szablonami, motywami i zestawami obrazków.
Sevano
Posty: 6
Rejestracja: 14 sierpnia 2022, 17:22
Kontakt:

Rangi z poświatą

Post autor: Sevano » 14 sierpnia 2022, 17:25

Witam wszystkim, mam problem z ustawieniem rang z poświatą, na phpbb2 by przemo była taka opcja w panelu z tego co pamiętam, można było tam zmieniać css danej grupy, a tutaj nie widzę w takiej opcji. Jedyne co mi się udało zrobić, to ustawienie takiej poświaty dla wszystkich rang w plikach, ale chciałbym, żeby każda grupa miała inną i żeby zwykły użytkownik jej nie posiadał.

Zdjęcie do podglądu:
Obrazek

Dziękuję za pomoc z góry!

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rangi z poświatą

Post autor: vader » 15 sierpnia 2022, 15:48

Po zalogowaniu do ACP > Grupy i użytkownicy można zarządzać grupami. Z tego co pamiętam, to można ustawić opis/kolor grupy/avatar. Jakichś rozszerzonych edycji nie ma.

Sevano
Posty: 6
Rejestracja: 14 sierpnia 2022, 17:22
Kontakt:

Re: Rangi z poświatą

Post autor: Sevano » 17 sierpnia 2022, 21:27

Właśnie nie ma tam możliwości dodania własnego CSS do każdej rangi jak w phpbb by przemo, ale widziałem, że każda ranga ma swoje id i myślałem, że może to jakoś pomóc, tylko nie mogę nic wymyślić

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rangi z poświatą

Post autor: vader » 18 sierpnia 2022, 08:24

Sevano pisze:
17 sierpnia 2022, 21:27
Właśnie nie ma tam możliwości dodania własnego CSS do każdej rangi jak w phpbb by przemo, ale widziałem, że każda ranga ma swoje id i myślałem, że może to jakoś pomóc, tylko nie mogę nic wymyślić
Pewnie trzeba by to zrobić przez edycję .css, ale nie mam zbytnio na to czasu. Polecam poszukać na rosyjskim forum phpbb. Tam jest kopalnia różnych rzeczy ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”