Kilka spraw

Dyskusje na temat modyfikowania i tworzenia stylów do phpBB 3.2.x oraz spraw związanych z szablonami, motywami i zestawami obrazków.
SzymkensNL
Posty: 53
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 18:04

Re: Kilka spraw

Post autor: SzymkensNL » 04 marca 2017, 21:36

@Zyleta -> wielkie dzięki działa perfekcyjnie ;)

http://screenshot.sh/mLhojKpAYJ5hK

Jeśli chodzi o te nowsze wersje.... To muszę zrobić taką ścieżkę?:
/ext/dmzx/topicauthor/styles/absolution/template/event/

A w tej orginalnej czyli modyfikacji jak po instalacji mają być stare orginalne pliki?

Ale gdy tak zrobię że będę miał dwa foldery czyli ten co powyżej i ten:

/ext/dmzx/topicauthor/styles/all/template/event/

I tutaj orgi pliki to mam wtedy tak:

http://screenshot.sh/odU6DaBXMbdYI

Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: Kilka spraw

Post autor: Zyleta » 05 marca 2017, 00:19

Ponieważ all odnosi się do wszystkich styli i plik masz tam inny, niepowtarzający się z tym co masz w folderze absolution.
Możesz to rozwiązać (chyba) na dwa sposoby - all zamienić na prosilver (ten na pewno będzie działał, ewentualnie jak będziesz korzystał z różnych styli, to będzie konieczność tworzenia osobnego folderu dla każdego stylu, chyba że będą dziedziczyły po prosilver to nie będzie takiej potrzeby), albo w /styles/absolution/template/event/ stworzyć pusty plik o nazwie viewtopic_body_avatar_after.html (tego nie sprawdzałem. Możliwe że nie zadziała, bo wczyta do stylu oba pliki, ale możliwe też, że wykorzysta tylko ten z absolution i wtedy by zadziałało) :)

Oczywiście, nie musisz tego tworzyć, tak tylko poinformowałem, że każdy inny styl by korzystał z Twoich zmian i nie w każdym zmiany te wyglądałyby estetycznie - taki urok różnej budowy styli :P

SzymkensNL
Posty: 53
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 18:04

Re: Kilka spraw

Post autor: SzymkensNL » 05 marca 2017, 01:15

Na tą chwilę folder ALL zostawiłem pusty xD więc jest w porządku. Teraz chce kilka dupereli jeszcze wgrać, ale nie są jeszcze chyba kompatybilne z 3.2.0 a to szkoda :P

Dzięki za pomoc.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Kilka spraw

Post autor: Aviator » 05 marca 2017, 23:16

SzymkensNL pisze:@Aviator -> dodam rozwiązanie dla stylu Abosultion i wersji phpbb3 3.2.0 na dniach tylko podaj gdzie w jakim dziale to najlepiej napisać.
W tym temacie
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”