Kwestia powiadomień.

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
Riposta

Kwestia powiadomień.

Post autor: Riposta » 11 grudnia 2018, 00:36

Mam pytanie, czy da się jakoś z poziomu bazy danych usunac powiadomienia wszystkich uzytkownikow na forum?
Nie wiedzieć czemu ale powiadomienia mimo odopwiednich ustawień nie usuwają się.
Po czasie powiadomień jest sporo i tu moje pytanie, czy moge to usunąc poprzez baze dnaych i jeśli tak to gdzie to moge tam znaleźć?
Dziekuje z óry

vader
Moderator
Kontakt:

Re: Kwestia powiadomień.

Post autor: vader » 11 grudnia 2018, 07:46

Oczywiście że możes, tylko o jakie powiadomienie dokładnie ci chodzi - wszystkie?

Perry66

Post autor: Perry66 » 28 grudnia 2018, 09:54

Witam,
am pytanie także odnośnie powiadomień, ale konkretnie powiadomień e-mail, o nowych odpowiedziach w obserwowanych tematach. Niedawno forum zostało przeniesione na wersję 3.2 i zauważyłem, że powyższe powiadomienia są czasami nieco opóźnione (o kilka minut). Mogę coś zrobić by otrzymywać je w czasie rzeczywistym?

Korzystając z okazji, czy da się zrobić by powiadomienia e-mail przychodziły w przypadku wszystkich wiadomości (tj. na forum) a nie tylko pierwszej nieprzeczytanej?

Pozdrawiam.

vader
Moderator
Kontakt:

Post autor: vader » 29 grudnia 2018, 13:52

Zobacz w ACP > Konserwacja > Dziennik błedów, czy nie masz jakichś błędów email.

Zobacz też w Ogólne > Ustawienia e-mail - Wielkość pakietu.

Weź pod uwagę, że wysyłanie emaili może działać z opóźnieniem, jeśli w jednej chwili zostanie wysłanych wiele wiadomości jednocześnie. Takie ustawienia nie tylko zależą od phpBB.

ODPOWIEDZ