Podczas aktualizacji instalator wykrył przekroczenie limitu czasu - 3.2.1 > 3.2.2

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
wymiata05
Posty: 23
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 17:33

Re: Podczas aktualizacji instalator wykrył przekroczenie limitu czasu - 3.2.1 > 3.2.2

Post autor: wymiata05 » 28 stycznia 2019, 16:36

Użyłem pełnego .zip'a . Wgrałem wszystkie pliki i dalej to samo, a z bazą nic nie ruszałem bo przecież nawet nie doszedłem do momentu aktualizacji bazy danych bo po podmianie plików odrazu wywaliło ten błąd vendora i nie dostałem się do aktualizacji bazy danych, więc obecna baza danych jest z 3.2.3 mam rację?

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podczas aktualizacji instalator wykrył przekroczenie limitu czasu - 3.2.1 > 3.2.2

Post autor: vader » 28 stycznia 2019, 17:22

Przecież na początku poleciał ci timout z tego co pisałeś, więc baza została zmodyfikowana.

wymiata05
Posty: 23
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 17:33

Re: Podczas aktualizacji instalator wykrył przekroczenie limitu czasu - 3.2.1 > 3.2.2

Post autor: wymiata05 » 28 stycznia 2019, 17:32

Teoretycznie bo to nawet ćwierć sekundy nie trwało, a pasek postępu w ogóle nie ruszył z miejsca. Wczoraj tak kilkanaście razy robiłem aktualizacją automatyczną i za każdym razem udawało mi się przywracać forum po podmianie plików tylko.

Dobra poprosiłem usługodawce hostingu, żeby oni wgrali całą migawke FTP i nadpisali pliki i forum ożyło.

Takie pytanie na boku kol @vader korzystam z Total commandera lub Filezilli jeśli chodzi o przesyłanie plików na FTP jednak jednak z obydwoma mam ciągle problemu, albo zrywa połączeni, albo wywala polecenie port czy coś takiego.

Nie ma jakiejś alternatywy jeśli chodzi o te programy, które wymieniłem? Dodam, że mam ustawione w opacjach połączenie pasywne.

Pozdrawiam

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Podczas aktualizacji instalator wykrył przekroczenie limitu czasu - 3.2.1 > 3.2.2

Post autor: vader » 28 stycznia 2019, 22:27

Stąd mogą być problemy z brakiem plików, bo komunikat był jednoznaczny. Ja korzystam z WinSCP

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”