[mChat] Pozbycie się dźwięku dodawanej wiadomości

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Userr
Posty: 24
Rejestracja: 19 stycznia 2016, 16:38

[mChat] Pozbycie się dźwięku dodawanej wiadomości

Post autor: Userr » 20 kwietnia 2017, 08:28

Chciałem to zrobić w możliwiej najprostszy sposób i zamieniłem plik add.mp3 na pusty plik o tej samej nazwie :) jednak co dziwne po takiej zamienia nadal słychać dźwięk przy dodawaniu wiadomości na czacie (dodam, że testuję to na razie na localhoście). Z czego to może wynikać, że mimo iż plik add.mp3 nie ma w sobie żadnego dźwięku, nadal słychać dźwięk.

PS Dodam, że szukałem takiej opcji wyłączenia dźwięku w ustawieniach mChatu i nie znalazłem.

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [mChat] Pozbycie się dźwięku dodawanej wiadomości

Post autor: vader » 20 kwietnia 2017, 08:49

Jeśli chcesz całkowicie usunąć dźwięk z mChat, to pod czatem masz checkbox "Dźwięk" - odznacz go. Jeśli chcesz to zastosować do wszystkich użytkowników, to trzeba by poszukać, gdzie jest to zapisywane :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”