[mChat] Wiadomości w mChat generowane przez własny skrypt

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Userr

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 19 stycznia 2016, 16:38

[mChat] Wiadomości w mChat generowane przez własny skrypt

Post07 lutego 2017, 13:54

Chodzi o to, że mam stronę informacyjną i chciałbym, żeby niektóre wiadomości na mChat były generowane przez mój własny skrypt (newsy o jakiejś ważnej treści, typu, że przed chwilą było silne trzęsienie ziemi, czy coś takiego). Zależy mi też na tym, żeby te wiadomości miały trochę inny wygląd niż zwykłe wiadomości pisane przez użytkowników. Czy mChat wspiera coś takiego? Czy trzeba będzie to samemu napisać? Jeżeli samemu to trzeba będzie wstawić w MySQL wiersz do tabeli mChata? A jak zmienić wygląd wiadomości (kolor tła, czcionkę, itp)?

Wróć do Pomoc

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość