[mChat] Wyświetlanie komunikatów w mChatcie

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Userr

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 19 stycznia 2016, 16:38

[mChat] Wyświetlanie komunikatów w mChatcie

Post27 listopada 2016, 11:07

Przykładowo mam stronę informacyjną i chciałbym wyświetlić w mChatcie komunikaty informujące o wydarzeniach na świecie - np. "Trzęsienie ziemi w Nowej Zelandii". Czy mChat wspiera w jakiś sposób dodawanie takich komunikatów? Czy trzeba napisać własny skrypt php, który to zrobi? Jest też taki bot do mChata, ale z tego co czytałem, to on bardziej zajmuje się takimi rzeczami jak wysyłanie warningów dla przeklinających osób, więc czy można by było wykorzystać tego bota do tych komunikatów na których mi zależy (informujących o tym co dzieje się na świecie)?

Wróć do Pomoc

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość