TapTalk

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Wrzoch
Posty: 37
Rejestracja: 25 listopada 2015, 15:45

TapTalk

Post autor: Wrzoch » 25 kwietnia 2016, 12:57

po instalacji i dodaniu jakiegokolwiek wpisu wyskakuje mi taki błąd:
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/tapatalk/tapatalk/event/main_listener.php on line 77: include_once(./mobiquo/push/TapatalkPush.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/tapatalk/tapatalk/event/main_listener.php on line 77: include_once() [function.include]: Failed opening './mobiquo/push/TapatalkPush.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/5329/lib/php')
Czy ktoś potrafi mi pomóc rozwiązać ten problem?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: TapTalk

Post autor: Aviator » 25 kwietnia 2016, 13:25

Brak pliku w lokalizacji podanej w błędzie.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Wrzoch
Posty: 37
Rejestracja: 25 listopada 2015, 15:45

Re: TapTalk

Post autor: Wrzoch » 25 kwietnia 2016, 14:44

ok, problem rozwiązany. Błędnie zainstalowałem :P

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”