[Pomoc] Wyświetlanie pustej kategorii

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
EdiVip
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwietnia 2015, 10:40

[Pomoc] Wyświetlanie pustej kategorii

Post autor: EdiVip » 09 kwietnia 2015, 10:46

WItam

Mam taki mały problem. Potrzebuję stworzyć pustą kategorię, ale gdy ją tworze to pojawia się ona dopiero jak mam podpięte jakieś forum pod nią. Potrzebuje zrobić tak, aby kategoria się pojawiała nawet jak nie ma w niej żadnego Forum/Posta. Jest to możliwe?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [Pomoc] Wyświetlanie pustej kategorii

Post autor: Aviator » 10 kwietnia 2015, 02:06

Utwórz kategorie widoczną dla tych co mają ją widzieć i w tej kategorii utwórz forum, ale forum zrób już niewidoczne czyli brak dostępu.
Innego sposobu przynajmniej ja nie znam.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

EdiVip
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwietnia 2015, 10:40

Re: [Pomoc] Wyświetlanie pustej kategorii

Post autor: EdiVip » 10 kwietnia 2015, 08:24

Trochę to na około, ale działa. Dzięki! Sądziłem, że jest jakaś opcja "pokaż puste kategorie" :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”