[phpBB 3.1.2] Proszę pomóżcie w dokończeniu strony

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
djgenek
Posty: 3
Rejestracja: 03 stycznia 2015, 22:11

[phpBB 3.1.2] Proszę pomóżcie w dokończeniu strony

Post autor: djgenek » 03 stycznia 2015, 22:31

Witam. Szukam kogoś o dobrym sercu kto pomoże mi dokończyć forum z którym męczę się już długo i nie mogę sobie poradzić. Chodzi np. o zainstalowanie stylu, umieszczenie shout boxa, kilku znaczników bbcode np. center, hide itp. Nie stać mnie na informatyka a już na kilku stronach to usłyszałem. Proszę pomóżcie mi

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [phpBB 3.1.2] Proszę pomóżcie w dokończeniu strony

Post autor: Aviator » 05 stycznia 2015, 03:35

Masz styl pod swoją wersje forum?
Jaki to Shoutbox?
djgenek pisze:kilku znaczników bbcode np. center, hide itp.

BBCode dodajesz w PA, zakładka publikowanie-> Znaczniki BBCode.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

travel
Posty: 277
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 12:38
Lokalizacja: phpBB 3.2

Re: [phpBB 3.1.2] Proszę pomóżcie w dokończeniu strony

Post autor: travel » 05 stycznia 2015, 15:47

djgenek pisze:Szukam kogoś o dobrym sercu kto pomoże mi dokończyć forum z którym męczę się już długo i nie mogę sobie poradzić. Chodzi np. umieszczenie shout boxa,
Najbardziej znane trzy "Shoutboxy", czyli mChat, Ajax Shoutbox, Ajax Chat w podanej przez Ciebie wersji phpBB są jeszcze w fazie dostosowania/przygotowania. Z tym musisz poczekać, jak i my tutaj wszyscy. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”