Usunięte posty

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.1.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
iOskarpl
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2017, 09:08

Usunięte posty

Post autor: iOskarpl » 28 listopada 2017, 20:54

Witam, w gronie administratorskim naszego forum, jeden admin dosłownie zwariował i usunął połowę działów oraz znajdujące się w nim posty, których było bardzo dużo. Nie robiliśmy żadnego backupu, czy jest możliwość przywrócenia usuniętej zawartości?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Usunięte posty

Post autor: Aviator » 28 listopada 2017, 21:24

Jedynie możesz zgłosić się do usługodawcy hostingu na pewno robią kopie. Innej możliwości nie ma
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Usunięte posty

Post autor: vader » 29 listopada 2017, 07:19

iOskarpl pisze:
28 listopada 2017, 20:54
Witam, w gronie administratorskim naszego forum, jeden admin dosłownie zwariował i usunął połowę działów oraz znajdujące się w nim posty, których było bardzo dużo. Nie robiliśmy żadnego backupu, czy jest możliwość przywrócenia usuniętej zawartości?
Nie wiem u kogo masz hosting, ale jak napisał Aviator. Odezwij się do hostingu, nawet sam się zaloguj do panelu. U mnie wykonywana jest kopia co 1 i 7 dni, i we własnym zakresie można ją przywrócić. Ja tez robię regularnie kopię bazy danych we własnym zakresie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”