Słabe płatne hostingi...

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Rolandzik

Re: Słabe płatne hostingi...

Post17 kwietnia 2009, 20:49

http://www.webhostingtalk.pl/index.php? ... owforum=32

Ja polecam te stronkę, w zasadzie to jest chyba największa baza o firmach hostingowych w polsce ;) Wszystkie opinie klientów itd.

wiesieks

Przyjaciel

Post17 kwietnia 2009, 21:04

Trochę poczytałem i potwierdzam przydatność opinii

lukasamd

Post19 kwietnia 2009, 09:19

Kategorycznie nie polecam:
- domenomania.pl -> co chwila pady
- cyberdusk.pl -> brak supportu - po zakupie w ogóle się nami nie przejmują
- ovh.pl -> w wypadku shared hosting śmiesznie małe bazy mysql i ilość max. połączeń

loopack

Post25 maja 2009, 12:15

home.pl -> ciągle mam problemy z ustawieniem czegokolwiek, poruszanie się po ich panelu zarządzania przypomina zgadywankę "czy to coś jak zmienię to jest to o co mi chodzi".
Najgorsze, że prawie zawsze muszę do nich napisać, bym dostał i formację, co gdzie jest i jak zmienić, aby zadziałało.
... a tak łatwo zrobić dymki z podpowiedziami, to im się nie chce...

Anonymouse

Post27 maja 2009, 14:47

loopack pisze:home.pl -> ciągle mam problemy z ustawieniem czegokolwiek, poruszanie się po ich panelu zarządzania przypomina zgadywankę "czy to coś jak zmienię to jest to o co mi chodzi".
Najgorsze, że prawie zawsze muszę do nich napisać, bym dostał i formację, co gdzie jest i jak zmienić, aby zadziałało.

Być może gdybyś zapoznał się z ich dokumentacją dostępną na stronie internetowej, to nie miałbyś problemów z konfiguracją serwera i innych funkcji, a poza tym mają co najmniej dobrą pomoc techniczną.

Co do panelu to jest maksymalnie uproszczony (moim zdaniem czytelny i łatwy w obsłudze) bo i tak większości klientów to wystarczy. Wgrywają stronę na serwer i działa.

Chcesz więcej? Czytasz dokumentację. Za mało? Piszesz do nich. Proste.

Ale to tak na marginesie, bo mamy tutaj objeżdżać słabe hostingi, a nie zachwalać te dobre. ;]

Adaka

Post16 października 2009, 15:07

Ja popieram wieśka na poprzedniej stronie, też miałem hosting na cal.pl i nie było kontaktu z biurem obsługi klienta a po pół roku wszystko się posypało

rękawice-bramkarskie

Post06 czerwca 2010, 20:01

loopack pisze:home.pl -> ciągle mam problemy z ustawieniem czegokolwiek, poruszanie się po ich panelu zarządzania przypomina zgadywankę "czy to coś jak zmienię to jest to o co mi chodzi".

Od ponad 5 lat korzystam z usług tej firmy. Takiego wsparcia w postaci dokumentacji jak i konsultantów może pozazdrościć niejedna firma.

Jedyni mankament to okresowe błędy 500, które zdarzają się wszystkim firmom, które na bieżąco modyfikują swoje aplikacje zarządzające serwerami.
Firma ASADI SPORT (producent rękawic) z Gniezna, specjalizująca się w proukcji: rękawice bramkarskie, ochraniacze piłkarskie

bruko

Post19 lipca 2013, 13:54

Najlepsze jest to, że problemy pojawiają się z hostingami najdroższymi, w których teoretycznie wszystko powinno być perfekcyjnie dopracowane...
Jednak w żadnym stopniu tak nie jest ;(

nobody6172

Post29 grudnia 2013, 20:33

Właśnie czytam wasze opinie bo potrzebuję hosting pod phpBB i naprawdę ciekawy temat. Widzę, że nie wszyscy wielcy gracze nie są tacy dobrzy jak się patrzy na ich stronach.
Awatar użytkownika

sofostos

Post03 października 2014, 15:07

na pewno nazwa i home

Radeon

Post08 października 2014, 13:02

Az też odpada. To typowa masówka i uzyskać od nich wsparcie techniczne to masakra.

jan127

Post01 grudnia 2014, 15:31

Na webd.pl miałem stronę. Serwer często był nieosiągalny, po za tym bardzo wolny ze starą wersją php i mysql bez możliwości zmiany. Panel administracyjny miał wiele funkcji nieprzydatnych lub przestarzałych w użytkowaniu, szczególnie menedżer plików. Za taką cenę znalazłem inny o wiele lepszy serwer na hostinghouse.pl

tier11

Post17 lipca 2015, 12:19

Webd.pl - najgorsze dziadostwo... Kosztuje więcej niż HEKKO, ale HEKKO ma nieporównywalną jakość i dostępność serwerów w porównaniu z nimi.

dorwy

Post10 sierpnia 2015, 19:22

Odradzam hosting w home.pl,bo strasznie drogo wychodzi. Pierwszy rok taniej, ale później strasznie podbijają stawki

tdutkowski

Post01 grudnia 2015, 10:44

Też odradzam home, brak dostepu do backupów, te ich rozwiązania które opierają się chyba cały czas na autorskich skrypcie.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Webmastering