Problem z logowaniem w cms-ie xoops

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
Rossonero
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2005, 09:57
Kontakt:

Problem z logowaniem w cms-ie xoops

Post autor: Rossonero » 21 maja 2005, 10:01

Witam, mam problem z logowaniem w cms-ie xoops. Prawie za kazdym razem gdy się zaloguje i chcę wejsc w "Panel administracyjny" to pojawia mi się komunikat
"Nie masz uprawnień do przeglšdania tej strony
Jeśli strona nie załaduje się automatycznie kliknij tutaj"

Proszę o pomoc

grzybowski11
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2005, 09:52
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Post autor: grzybowski11 » 21 maja 2005, 10:15

tak apropo to jesteś administatorem tego CSM bo coś mi się wydaje że chcesz poprostu dostać się do czyjegoś. Jeśli jesteś adminem to twoje konto powinno zostać utworzone przy rejestracji albo poprosto coś skopałeś przy instalacji bazy danych (może pozmieniałeś preferencje swojego konta). W innym przypadku to tylko sprawdzenie czy kod niezawiera jakiegoś błędu.

Rossonero
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2005, 09:57
Kontakt:

Post autor: Rossonero » 21 maja 2005, 10:26

tzn nie chodzi mi o stronkę którą mam w danych "Odwiedz stronkę autora" . Robię zupełnie inną tam praktycznie nic nie ma ledwo wstawiłem skurke i dodałem moduł z newsami.
Problem polega na tym ze kiedy się loguje wszystko jest ładnie pisze "Jesteś zalogowany bla bla bla" a następnie kiedy chce kliknac na np panel administracyjny to wyskakuje ten napis :
"Nie masz uprawnień do przeglšdania tej strony
Jeśli strona nie załaduje się automatycznie kliknij tutaj"
tak jakby mnie automatycznie wylogowało

Ja podejrzewam że to ma jakis związek z szablonem, sciągnąłem a następnie zastosowałem na stronce.
Dla przykładu, stronkę http://lepperoni.glt.pl mam na tym samym serwerze, i nie mam z nia żadnych problemów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Webmastering”