Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
Awatar użytkownika
dezerter_af
Posty: 174
Rejestracja: 04 listopada 2008, 07:03
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Post autor: dezerter_af » 11 kwietnia 2013, 14:35

Witam,

Chciałbym podzielić się z Wami narzędziem z którego sam często korzystam przy budowaniu fanpage na facebooku (Na google+ też działa :)

Są dwie drogi zdobywania punktów, ja korzystam z płatnej ponieważ nie chcę zaśmiecać zbędnymi likami.

DARMOWA:
Jeżeli chcą Państwo zdobywać punkty za darmo, prosimy o zalogowanie się do swojego konta w naszym serwisie a następnie przejść do zakładki: PUNKTY i z selekcji wybrać opcje „Zdobywaj punkty”. Na stronie ukażą się Państwu strony, dzięki którym zdobędą Państwo dodatkowe punkty. Przy kampaniach promocyjnych otrzymują Państwo podwójną liczbę punktów kampanii standardowej. Nie jest to jednak jedyna forma zdobywania darmowych punktów w naszym systemie. Prosimy zatem o przejście do zakładki: ZADANIA a następnie o wybranie z selekcji „Dostępne zadania”. W ten sposób wybierają Państwo interesujące zadanie a po jego wykonaniu otrzymują darmowe punkty.

PŁATNA:
Dla klientów, którzy od razu chcą rozpocząć promowanie swoich usług oraz ceniących sobie czas przygotowaliśmy w promocyjnych cenach możliwość zakupu punktów.
W tym celu prosimy o zalogowanie się do swojego konta w naszym serwisie a następnie o przejście do zakładki: PUNKTY i z selekcji prosimy o wybranie opcji „Kup punkty”.
Ceny zakupu kształtują się już od 10zł netto za 1000 punktów. Im większy wybiorą Państwo pakiet, tym taniej otrzymają Państwo większą liczbę punktów.
Zapraszamy do zapoznania się ze stworzonymi przez nas pakietami.


Usługi jakie oferuje likeplus.eu:
Zdobywanie fanów, System zadań, aplikacje społecznościowe,budowa fanpagey, obsługa fanpagey

Zarejestrowanych i czynnych użytkowników jest już 22 134. Daje nam to niesamowity zasięg.

Poniżej podaję dwa linki, pierwszy referencyjny drugi czysty:
LikePlus.eu
LikePlus.eu

Zachęcam do używania gdyż korzyści są spore.
Jezeli ktoś będzie miał pytania odnośnie systemu, służę pomocą :)
Grafika na szkle do kuchni to idealny pomysł na odświeżenie jej wyglądu. Szkło jest wyznacznikiem elegancji, a dzięki elastyczności, można na nim nadrukować dowolną grafikę!
Grafika na szkle - Glass Decor
Szkło do kuchni - GlassDecor

Awatar użytkownika
stormfly
Posty: 17
Rejestracja: 28 marca 2013, 15:24
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Post autor: stormfly » 12 kwietnia 2013, 13:18

Nie rozumiem jakie są korzyści z tego i czemu ktoś miałby z tego korzystać? Ważni są "dobrzy" fani, a nie profile, których nie będzie interesować co na fanpage udostępniamy.
tworzenie katowice, "Jak ktoś mówi: 'Chciałbym języka programowania, w którym trzeba tylko powiedzieć, co się chce osiągnąć' dajcie mu lizaka."

quba
Posty: 221
Rejestracja: 06 sierpnia 2005, 12:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Post autor: quba » 13 kwietnia 2013, 14:21

Jakiś procent użytkowników takich serwisów posiada w nich realne konta. Serwisy tego typu pozwalają na łatwiejszy start, bowiem parę tysięcy lajków działa lepiej na wyobraźnię niż kilkadziesiąt.

Awatar użytkownika
dezerter_af
Posty: 174
Rejestracja: 04 listopada 2008, 07:03
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Post autor: dezerter_af » 16 kwietnia 2013, 17:48

Sprawa jest banalnie prosta.
Czy są to konta realne czy nie zawsze posiadają prawdziwych ludzi w znajomych. Facebook to nie jest jedna płaszczyzna tak jak się wielu wydaję.
Bardzo prosty przykład z jednego z fanpagy który prowadzę, lików jest 377 niby mało ale ... ? Znajomi fanów to 78 425 osób, teraz ta liczba robi wrażenie :) ?
I dzięki temu dzienny zasięg to zawsze ponad 2 000 osób.

Bilans jest prosty. 1 like = 140~200 osób do których dotrze informacja i które może klikną Like.
Grafika na szkle do kuchni to idealny pomysł na odświeżenie jej wyglądu. Szkło jest wyznacznikiem elegancji, a dzięki elastyczności, można na nim nadrukować dowolną grafikę!
Grafika na szkle - Glass Decor
Szkło do kuchni - GlassDecor

Awatar użytkownika
stormfly
Posty: 17
Rejestracja: 28 marca 2013, 15:24
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Post autor: stormfly » 17 kwietnia 2013, 16:13

Zapomniałeś napisać, że FB ostatnio zmienił zasięg. Teraz tylko około 10% znajomych widzi takie polubienia.
tworzenie katowice, "Jak ktoś mówi: 'Chciałbym języka programowania, w którym trzeba tylko powiedzieć, co się chce osiągnąć' dajcie mu lizaka."

mimka
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2013, 23:10

Re: Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Post autor: mimka » 27 maja 2013, 23:12

Istnieje naprawdę skuteczna metoda na pozyskanie fanów. Ja znalazłam na blogu agencji Fanster, która własnie zajmuje się apkami na fb ciekawe rozwiązanie i to w wersji bezpłatnej. Zresztą sami poczytajcie: http://www.fanster.pl/blog/jak-pozyskac ... facebooku/

BartoszB
Posty: 3
Rejestracja: 05 stycznia 2014, 14:30

Re: Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Post autor: BartoszB » 07 stycznia 2014, 13:28

Witam ! Sam prowadzę fanpag'a i nigdy nie korzystałem z nabijania fanów po przez różne strony to wszystko są fikcyjne konta. Najlepszym jak dla mnie sposobem jest udostępnianie mojej strony na innych w podobnej tematyce.

NastkaPo4
Posty: 3
Rejestracja: 07 września 2014, 09:46

Re: Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Post autor: NastkaPo4 » 07 września 2014, 10:00

Mam pytanie, jak jest z zasięgiem postów promowanych? Czy to liczy podawane przez FB mają odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Awatar użytkownika
sofostos
Posty: 4
Rejestracja: 01 września 2014, 10:18
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Zwiększanie liczby fanów na FB i G+

Post autor: sofostos » 20 listopada 2014, 15:00

Chyba raczej tak, w koncu jak im za to płacimy to dają to co chcemy. Oczywiście juz nie każdy któremu się wyświetli reklama na FB w nią kliknie...

Zablokowany

Wróć do „Webmastering”