we_universal 2.3.0

Style do phpBB 3.0.x autorstwa użytkowników. Tutaj możesz zaprezentować swoje prace, także w wersjach deweloperskich.
Regulamin forum
Zakładając temat dla swojego stylu, wymagane jest dodanie go jako załącznik (przez forum) w pierwszym poście.
snajp
Posty: 2
Rejestracja: 31 stycznia 2015, 13:33

Re: we_universal 2.3.0

Post autor: snajp » 31 stycznia 2015, 13:53

Jako że to mój pierwszy post witam wszystkich serdecznie!
Chce na swoim forum użyć tego stylu, i chciałbym zmienić kolor ramek kategorii, oraz kolor tła (zaznaczyłem na czerwono). W którym pliku, i która linijka odpowiada za te kolory. Szukałem w pliku we_universal.css, ale nie znalazłem.
Poza tym chciałbym zmienić kolor przycisku z siwego na inny bardziej widoczny (czerwona strzałka). Również prosiłbym o lokalizację gdzie to zmienić. Z góry dziękuję za pomoc.
Załączniki
universal2.jpg
(74.22 KiB) Pobrany 3035 razy
universal.jpg
(80.57 KiB) Pobrany 3054 razy

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: we_universal 2.3.0

Post autor: jaroslw » 06 lutego 2015, 18:45

1. Kolor tła pod zdjęciem z nagłówka:
https://github.com/inventea/we_universa ... l.css#L102

2. Kolor belki z forami:
https://github.com/inventea/we_universa ... l.css#L537

3. Tło przycisków:
https://github.com/inventea/we_universa ... .css#L1861

Po wprowadzeniu zmian będziesz musiał odświeżyć komponenty stylu:
http://www.phpbb.pl/issue/jak_odswiezyc ... enty_stylu
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

snajp
Posty: 2
Rejestracja: 31 stycznia 2015, 13:33

Re: we_universal 2.3.0

Post autor: snajp » 10 lutego 2015, 11:41

dzięki, o to mi chodziło :)

Żwirek
Posty: 4
Rejestracja: 12 stycznia 2016, 12:13

Re: we_universal 2.3.0

Post autor: Żwirek » 12 stycznia 2016, 12:17

Cześć, styl jest świetny, wielkie dzięki za niego!


Mam jedno pytanie, jak ustawićw nim poprawnie metadescription ?

W pliku: overall_header

mam:
"<!DOCTYPE html>
<html dir="{S_CONTENT_DIRECTION}" lang="{S_USER_LANG}">
<head>
<meta charset={S_CONTENT_ENCODING} />
<meta name="Description" content="Pierwsze polskie forum Pit Bike i mini cross. Znajdziesz tu informacje gdzie można pojeździć na pit bikeach, opinie o modelach, a także wskazówki jak naprawić usterki.Na forum znajduje się również dział Giełda. Sprawdź!.">
<meta name="Keywords" content="pit bike, forum pit bike, pitbike mrf, pit bike ycf, mini cross, mini cross forum,">
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1" />
{META}
<title><!-- IF UNREAD_NOTIFICATIONS_COUNT -->({UNREAD_NOTIFICATIONS_COUNT}) <!-- ENDIF --><!-- IF not S_VIEWTOPIC and not S_VIEWFORUM -->{SITENAME} - <!-- ENDIF --><!-- IF S_IN_MCP -->{L_MCP} - <!-- ELSEIF S_IN_UCP -->{L_UCP} - <!-- ENDIF -->{PAGE_TITLE}<!-- IF S_VIEWTOPIC or S_VIEWFORUM --> - {SITENAME}<!-- ENDIF --></title>

<!-- IF S_ENABLE_FEEDS -->
<!-- IF S_ENABLE_FEEDS_OVERALL --><link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{L_FEED} - {SITENAME}" href="{U_FEED}"><!-- ENDIF -->
<!-- IF S_ENABLE_FEEDS_NEWS --><link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{L_FEED} - {L_FEED_NEWS}" href="{U_FEED}?mode=news"><!-- ENDIF -->
<!-- IF S_ENABLE_FEEDS_FORUMS --><link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{L_FEED} - {L_ALL_FORUMS}" href="{U_FEED}?mode=forums"><!-- ENDIF -->
<!-- IF S_ENABLE_FEEDS_TOPICS --><link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{L_FEED} - {L_FEED_TOPICS_NEW}" href="{U_FEED}?mode=topics"><!-- ENDIF -->
<!-- IF S_ENABLE_FEEDS_TOPICS_ACTIVE --><link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{L_FEED} - {L_FEED_TOPICS_ACTIVE}" href="{U_FEED}?mode=topics_active"><!-- ENDIF -->
<!-- IF S_ENABLE_FEEDS_FORUM and S_FORUM_ID --><link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{L_FEED} - {L_FORUM} - {FORUM_NAME}" href="{U_FEED}?f={S_FORUM_ID}"><!-- ENDIF -->
<!-- IF S_ENABLE_FEEDS_TOPIC and S_TOPIC_ID --><link rel="alternate" type="application/atom+xml" title="{L_FEED} - {L_TOPIC} - {TOPIC_TITLE}" href="{U_FEED}?f={S_FORUM_ID}&t={S_TOPIC_ID}"><!-- ENDIF -->
<!-- EVENT overall_header_feeds -->
<!-- ENDIF -->"



Niestety w google zamiast opisu pojawia się:
"Forum na temat Pit Bike'�w & Mini Cross'�w. ... Twoja ostatnia wizyta: 11 sty 2016, 17:19; PitBike.com.pl. Twoja ostatnia wizyta: 11 sty 2016, 17:19. Dzisiaj jest ...
czyli nie dość, że jakby kodowanie było złe, to jeszcze by zaciągał automatycznie opis nie uwzględniając mojego.

Czy ktoś z Was miał podobny problem ?

pe23mer
Posty: 5
Rejestracja: 05 lutego 2016, 22:25
Kontakt:

Re: we_universal 2.3.0

Post autor: pe23mer » 05 lutego 2016, 22:33

Ogólnie bardzo ciekawie prezentujący się styl. Brałbym, że tak powiem. :oops:

Zablokowany

Wróć do „Style użytkowników”